2410
2553
خوراکیهای مؤ ثر بر جنین در حاملگی

تیتر : خوراکیهای مؤ ثر بر جنین در حاملگی
خلاصه : زنان حامله چه بخورند تا فرزندانی باهوش و زیبا داشته باشند
متن کل خبر : " پیامبر اسلام " ( ص ) فرمودند :

" زنان آبستن در آخرین ماههای بارداری خرما بخورند تا فرزاندانشان خوش اخلاق و بردبار شوند "(1)

و همچنین فرمودند : " به زنان آبستن سفارش کنید به بخورند تا فرزاندانشان خوش اخلاق شوند ."(2)

" امام رضا " ( ع ) فرمودند :

" خوردن به عقل و هوش را زیاد می کند " (3)

پیامبر اسلام فرمودند:

" هر زن آبستنی که خربزه بخورد بچه اش زیبا و خوش اخلاق می گردد . " (4)

" امام صادق " ( ع ) فرمودند :

" به زنان خویش دردوران نفاس شان خرمای برنی بخورانید تا اولاد شما خوب وزیبا شوند . "(5)

و فرمودند زن بارداری که به بخورد فرزندش خوشبو و سپیدرو می گردد.(6)

"امام رضا " ( ع ) می فرمایند :

" به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق و ... گردد " (1)

پیامبر اسلام ( ص ) می فرمایند :

" بانوان را در ماهی که وضع حمل می کنند خرما بخورانید تا فرزاندانشان حلیم و پرهیزگار گردند

سلام . من خیلی دوست دارم رنگ چشم بچه ام روشن بشه . ولی من وشوهرم هر دو مشکی چشم هستیم.دایی شوهرم چشمش سبز ه. میشه بچه من به اون بکشه؟
کاش میشد یه چیزی بخوریم که رنگ چشم بچه سبز زمردی بشه. وای که اگه دختر باشه چی میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در وقت جماع کردن سخن مگویید که اگر از آن نزدیکی فرزندی متولد شود آن فرزند شاید لال شود

جماع نکنید در اول ،میان ؛ وآخر ماه که دیوانگی وخوره به آن زن وفرزند وارد می شود یا فرزند سقط میشود

هنگام جماع کردن باید از نگاه کردن به فرج خودداری کرد که فرزند کور میشود

به شهوت و خواهش زن دیگر با زن خود جماع نکنید اگر فرزند ی بدنیا آید مخنث یا دیوانه باشد

جماع نکنید مگر آنکه هریک دستما لی جداگا نه داشته باشید

با یک دستمال خود را پاک نکنید که دشمنی پدید آید/شاید بعضی از موارد امروزی نباشد اما دانستنی است

ایستاده جماع مکنید که شیوه حیوانات است

در شب عید فطر جماع نکنید که اگر فرزندی متولد شود شر باشد

در شب عید قربان جماع نکنید که شاید فرزند تان شش یا چهار انگشتی شود

در مقابل آفتاب جماع نکنیدکه فرزند بد حال وپرشان شود

درمیان اذان و اقامه جماع نکنید / بی وضو با زن جماع نکنید / در روز آخر ماه شعبان جماع نکنید

بر پشت بام جماع نکنید / در شبی که به مسافرت میروید جماع نکنید

اگر به سفر سه روزه میروید جماع نکنید

--------------------------------------------------------------------------------

در شب دو شنبه جماع کنید که اگر فرزندی رسد حافظ قرآن وراضی به قسم خداوند باشد

اگر در شب سه شنبه جماع کنید وفرزندی رسد دهانش خوشبو ، دلش رحیم ، دستش جوانمرد ، ودهانش از غیبت و بهتان پاک باشد

وهرگز در شب چهار شنبه جماع نکنید

اگر جماع کنید در شب پنج شنبه وفرزندی بدنیا آید حاکمی باشد از حکام شریعت یاعالمی از علماء

واگر در روز پنج شنبه وقتی که آفتاب در میان آسمان باشد باهمسر خود نزدیکی کنیدوفرزندی نصیب شود ، شیطان نزدیک او نشودتا پیر شود وخدا اورا روزی میکند سلامتی در دنیا ودین

اگر جماع کنید در شب جمعه آن فرزند خطیب و سخنگو باشد

اگر جماع کنید در روز جمعه بعد از عصر فرزندتان از دانایان مشهور باشد

اگر جماع کنید در شب جمعه بعدازنماز عشاء امید هست که آن فرزند از ابدال باشد

جماع نکنید در ساعات اول شب / جماع نکنید در حیض / جماع نکنید وقتی که خضاب به حنا بسته اید

جماع نکنید در جایی که کودکی است زیرا آن کودک ، یا فرزندی که بدنیا آید زنا کار شود

جماع نکنید در حا لی که کسی بیدار باشد یا صدای نفس ها یتان را بشنودکه فرزندتان رستگار نشود

جماع نکنید در حا لی که رو به قبله یا پشت به قبله هستید چون کراهت دارد

مستحب است در شب اول ماه مبارک رمضان جماع کردن

ازکتاب حلیه المتقین انتخاب شده بود

2720
2714
من هم خوردن گلابی، به ، سیب و عرق کاسنی رو شنیدم.
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.
بعدش هم من یک نفر رو می شناختم و خودش و شوهرش اصلا خوشگل نبودند.
در دوران بارداری مامان هر روز روزی یک بار سوره یوسف روخواند و نی نی بسیار بسیار خوشگلی زایید.
اصلا باور کردنی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کلا خوردن میوه ، سبزی و لبنیات به مقدار زیاد،کم خوردن غذاهای چرب و سرخ کرده و...به خاطر تاثیر مستقیمی که روی پوست میذارن باعث زیبایی بچه و البته مادر میشه.ولی از بین اینهاخوردن سیب(ترجیحا سرخ) که روی اون سوره یوسف رو خونده باشید و هلو و انار به زیبا شدن بچه ها بیشتر کمک میکنه. البته تنفس هوای سالم نیز بی تاثیر نیست
$$خرید از سایتهای کانادا$$http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=32044 فروش لباسهای مارک کانادایی و آمریکاییhttp://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=32262&ChatDate=19-11-1393&PostID=66350575#66350575
2706