1373
1341
عنوان

دوستان به نیت شما سوره قدر میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 59 پست
ان شاء الله دلت شاد بشه واست پنج تا خوندم و صلوات فرستادم حاجت روا بشی عزیزم

ممنون عزیزم

خدایا بخاطر همه سختیها و تلخیها ممنونم که منو به این حد از کمال رسوندن  خدایا تویی همه کس من ⭐

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

عزیزم برای منم می خونی

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
برا همسرم ومادرم میخونی همسرم ناراحتی اعصاب داره دعاکن معجزه بشه خوب شه

به این دکترایمیل بزن برامشکل اعصاب شوهرت

رایگان مشاوره میدن

[email protected]

خدایا بخاطر همه سختیها و تلخیها ممنونم که منو به این حد از کمال رسوندن  خدایا تویی همه کس من ⭐
1350
عزیزم براتون 14 تاحمدمیخونم  انشالله مریضی وبلاازتون دورباشه

خیلی لطف میکنی عزیزم

الهی زودتر خوب بشی وهمسرامونم خوب بشن منم شرایطم  تقریبامثله شماست الهی خدا خودش دررحمتشوبرومون ...

ممنونم عزیزم

1376

برات یه صفحه قران می خونم هدیه به امام هادی علیه السلام. برای من قدر نخوندی هم نخوندی. از ته دلم میخوام دلت شاد بشه الهی. خودم تو شرایطی ام که منتظر معجزه ام و خبر خوب. 

برای خدا آسونه....الهی دلت شاد بشه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
عزیزم واست خوندم  صدتا صلوات واست میفرستم ان شاء الله دلت شاد بشه

ممنونم عزیزم...اشک آوردی به چشم هام .الهی که خدای قادر مطلق ، دعاها در حق دیگران رو مستجاب کنه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1226
1339