1345
1341
عنوان

دوستان به نیت شما سوره قدر میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 59 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

منم اومدم

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!
1350

عزیزم انشالله حاجت روا بشی 😍😍😍میشه واسه من و دوتا داداشام بخونی ممنونتم😘😘😘😘😘

مطمئنم روزی میای بغلم عزیز دلم .اونروز بهترین روز من و پدرته😍😍😍 بیا که زندگیمون رنگ و بوی تازه ای بگیره عشق مامان💋💋💋ولی یادت باشه من هنوزم عشق اول و اخره پدرت هستماااااا😄😄😄فقط محض یاداوری گفتمممم👶👶👶

میشه واسه منم بخونی.. بلاتکلیفم و زندگیمون روهواس. ازخدا بخواه بهترین شکل مشکلم حل شه

منم واسه شما ایه الکرسی میخونم انشالله بهترین خبروبشنوی دلت شادشه

مسلمونا رو درست دیدم👀  کافر شدم

لطفا برای من و مامانم هم بخون.منم برای شما میخونم😍

خدایا دریافته ام کسی که میگوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید، کم آورده است. صبرش تمام شده است .ولی دردهایش هنوز باقی مانده است .مهربانم کاش میدانستی چقدر دردناک است، شنیدن جمله برایم دعا کن، خدایا کمکش کن هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.(اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــد وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم)
1226
عزیزم من خیلی مشکل دارم یکیش بیماری سخت خودم که ازدکترا کاری نمیاد یکیش بیماری همسرم و چندتای دیگ ...

الهی زودتر خوب بشی وهمسرامونم خوب بشن منم شرایطم  تقریبامثله شماست الهی خدا خودش دررحمتشوبرومون بازکنه براسلامتی خودتوهمسرت صلوات میفرستم

1364