2733
2734
عنوان

کی باباش بد بداخلاقه ؟ 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10087 بازدید | 113 پست
اصلا باور نمیکنم که بدتر از بابای من باشه . بابای من هم با زبون هم هرچی که دم دستش باشه پرت میکنه . ...

خدا هممونُ نجات بده

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
آره بخدا غیر از چادر جاییو نداریم خونمون ویران شده به نطرتون باید کجا بریم طرف میگه خوبه خانوادم پشت ...

منم دل رحمم همه رو دوست دارم و بهشون محبت میکنم اما خیلی بهم بی تفاوتن

تو زندگیم محبت ندیدم

کاش خدا منو هم دل سنگ میافرید

چقدر  داغونم این روزا از بی محبتی خانوادم

کاش وجود نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای به خدا میفهمم چی میگی.😭 بابام به مادر بزرگم فحش میداد بیچاره زنه تنها و بی پناه😭بیچاره مامانم😭😭 الان ۷ ساله مادربزرگم از دنیا رفته غم اون روزها منو رها نمیکنه اصلا دلم با بابام صاف نمیشه 😭😭😭😭

خانم سین❤️آقای شین⁦❤️⁩ تا ابد عاشق هم⁦❤️⁩ 
2728
2738
پور من بد اخلاق نیست ولی خدا اون روزو نیاره مادر در مورد کس و کارش مسخرش کوچیک ترین انتقاد بکنه فورا ...

دقیقا پدر منم همینجوریه همچیش وقف داداشاش و خواهراش کرد حتی الانم. که دیگه هیچی نداریم...خیلی به مادرم بی احترامی میکنه خیلی از دستش نارحتم و هیچ وقت نمیتونم ببخشمش و هیچ.حسی بهش ندارم هرکاریم کنه کاراش از بچگی.تا الان رفتاراش با ما با مادرم خصوصا از یادم نمیره البته خانواده هم تاثیر داره پدر من خانوادش خانواده خوب و اصیلی نبودن در عوض مادرم از یه خانوادا اصیل بود نمیدونم پدر و مادر. مامانم با اینکارشون چطور به آرامش میرسن که بچهاشون به هرکی خواستن دادن چه دختر چ.پسر و زندگیاشون نابود کردن....ریشه و چطوری تربیت شدن یه ادم واقعا مهمه برای ازدواج