2733
2734
عنوان

کی باباش بد بداخلاقه ؟ 😭

10087 بازدید | 113 پست

امشب خونه مامانم بودم ، مادربزرگمم خب سنش بالاست ولی اخلاق بابامُ میشناسه ورداشت با خنده به بابام که داشت میخندید گفت شما هرلحظه اخلاقتون یه جوره ... هممون بودیم بابامم عصبی شد ورداشت گفت  شمام هرلحظه یه ادایی از خودت در میاری هی میگی مریضمُ فلان فقط بلدی نگرانمون کنی ...خیلی بد حرف زد بابام ، بیچاره مامانبزرگم فشارش چون پایین بود مونده بود خونه مامانم ، بابامم قهر کرد رفت خوابید ... بیچاره مامانم خیلی غصه خورد خیلی دوس داشتم دخالت کنم ولی هیچی نگفتم حالم خیلی بده خداروشکر شوهرم نبود وگرنه آبروم میرفت😭

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
دلم برا مامان بزرگت سوخت😞

وای نگو که دلم خونه همیشه اینجوریه ...تازه مامانم تک بچه ست 😭

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پور من بد اخلاق نیست ولی خدا اون روزو نیاره مادر در مورد کس و کارش مسخرش کوچیک ترین انتقاد بکنه فورا عصبی میشه پدرم اخلاق خیلی بدش اینه دوس داره خودش و بچه هاش چیزی نداشته باشن فقط به برادرش و برادرزاده هاشو عموهاشو کس و کارش پول بده حرصم بالا گرفته دیگه از دستش اگه بابام نبود دوس داشتم خفش کنم نمیدونم مادرم این چند سال چطور تحملش کرده 

ای بابا فقط همینو گفته؟ شما بابای بداخلاق ندیدی.

آخه مامبزرگم همش یه بچه داره خیلی دقت میکنه رو رفتار. بابام ، بیچاره حالش که بد میشه نمیاد خونمون به خاطرِ بابام ...فقط همینُ نگفت که ... بیچاره مامانبزرگم میگفت رفتم بازار تو راه حالم بد. شد ، بابامم گفت اینقد سبکی که میری خیابون زن باید تو. خونه بشینه خیلی سبکی ، شمارو نمیدونم خدا چرا دنیا آورد ... دیگه واقعا جوش آوردم ... مامانمم اومد تو آشپزخونه آروم گریه میکرد بمیرم براش

2706