2726
عنوان

چرا پربازديدا عوض نميشن اه حوصلمون سر رفت خلاق باشين 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 27 پست
ای جون چقد شبیه منی باور کن تاپیکام نهایتش دو تا سه صفحه 😂فن بیان نداریم

نه انگار ما كتك بخوريم خيانت ببينيم عاديه  نيني سايتيام مارو شناختن 

انگار چيزي از ارزش هامون كم نميشه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور كن😂

اسم جالب بزاری همه میان..مثلا مادرشوهرمو کتک زدم😝

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
اخه بلد نیستین تعریف کنین.یه جمله بنویسین صبر کنین دو صفحه بگن خوب بعد جمله بعدو بگین.اینجوری پربازد ...

اره من هميشه دل و روده موضوعو همون اول انشا مينويسم  

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
اسم جالب بزاری همه میان..مثلا مادرشوهرمو کتک زدم😝

بلا ب دور 

اصلا واسه زدنشم نميخوام ريختشو ببينم😂😂😂

بلا ب دور  اصلا واسه زدنشم نميخوام ريختشو ببينم😂😂😂

جون من یکی بزن به اسم پرز ناف😁

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
اخه بلد نیستین تعریف کنین.یه جمله بنویسین صبر کنین دو صفحه بگن خوب بعد جمله بعدو بگین.اینجوری پربازد ...

منم این روشو بلدم

اما طاقت نمیارم دو صفه بگن خب ، عجولم

دوس دارم همون اول همه چیو بگم، اینا که هر سه صفحه یه جمله میگن چه دلی دارن به قران؟؟؟

وقتی یه شهر دیگه و نزدیک خانواده شوهر ازدواج میکنید، در واقع ازدواج نکردید به اسیری رفتید😒😒😒😒😒😒یک جور خودکشیه
جون من یکی بزن به اسم پرز ناف😁

واي چندشم ميشه

من می تونم داستان دوستمو بنویسم باحاله 

خب تعريف كن بخونيم ما