2726

الان دو سه روزه همينا مونده تو پربازديد ي كم خلاق باشين امشب اينارو عوض كنين

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

یه تاپیک بزن درباره پرز ناف خودم میبرمش پربازدید...اصن شبا از فکر خواب نمیرم

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شيطونه ميگه بشينم سناريوي خيانت بنويسم😂😂😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728

دو سه روز که خوبه

مورد داشتیم دو سه هفته اونجا مونده, تا ترکوندنش خلاص شدیم😀

وقتی یه شهر دیگه و نزدیک خانواده شوهر ازدواج میکنید، در واقع ازدواج نکردید به اسیری رفتید😒😒😒😒😒😒یک جور خودکشیه
😂😂😂😂😂😂خوب استارت یه تاپیک خلاقانه رو بزن خودت

من كلا تاپيكم كمك ميخوام سوال دارم از بقيه😂😂از استارتر بود تاپيك پربازديد با اون همه نتيفيكيشن اصلا لذت نميبرم😂

من حتی اگه بدبخت ترین ادم سایت بشم و تعریف کنم بازم نهایتش دوصفحه بره بالا شرمنده😐

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
یه تاپیک بزن درباره پرز ناف خودم میبرمش پربازدید...اصن شبا از فکر خواب نمیرم

😂😂😂تاپيك بو ميگيره

دو سه روز که خوبه مورد داشتیم دو سه هفته اونجا مونده, تا ترکوندنش خلاص شدیم😀

اره اونم خيلي مونده بود 

نتركيد اخر قفل كردن 

خيلي طرفدار داشت ولي خود من دوس دارم موضوعات پربازديد روزانه عوض بشه

من حتی اگه بدبخت ترین ادم سایت بشم و تعریف کنم بازم نهایتش دوصفحه بره بالا شرمنده😐

دقيقا منم  يعني تاپيك بزنم همون خيانتو من تعريف كنم ي پشه بال دار نمياد چ برسه اون همه ادم

لا بابا😁

باور كن😂

دقيقا منم    يعني تاپيك بزنم همون خيانتو من تعريف كنم ي پشه بال دار نمياد چ برسه اون همه ا ...

ای جون چقد شبیه منی باور کن تاپیکام نهایتش دو تا سه صفحه 😂فن بیان نداریم

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2706