2726
عنوان

زایمان زودرس....کوچولومو از دست دادم بهم دلداری نمیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21404 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بمیرم چقدر سخته که ادم نینیش سالم باشه بعد به خاطر ندونم کاریه یکی دیگه اینجوری شه متاسفم واسه دوستت باران جان خدا از دکتره نمیگذره
اللّهُ یَعْلَمُ مَا تَحْمِلُ کُلُّ أُنثَى وَمَا تَغِیضُ الأَرْحَامُ وَمَا تَزْدَادُ وَکُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ )رعد آیه8) ا می داند که هر زنی ) در شکم خود ( چه چیز حمل می کند ) و بار او پسر یا دختر است ، و وضع جسمانی و روحانی ، و کیفیّتو کمیّت استعدادها و نیروهای بالقوّه در او چگونه است ( ، و می داند که رحمها از چه چیز می کاهند و بر چه چیز می افزایند ) و فعل و انفعالات دوران عادی و قاعدگی و آبستنی آنها چگونه بودهو زمان حاملگی و زایمان چه وقت و چقدر و بر چه منوال است ( ، و هر چیز در نزد او به مقدار و میزان است ) و از اندازه معیّن و حساب مشخّص برخوردار است ( .
هلنا جان خدا بهت صبر بده خیلی دردناکه گلم
اللّهُ یَعْلَمُ مَا تَحْمِلُ کُلُّ أُنثَى وَمَا تَغِیضُ الأَرْحَامُ وَمَا تَزْدَادُ وَکُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ )رعد آیه8) ا می داند که هر زنی ) در شکم خود ( چه چیز حمل می کند ) و بار او پسر یا دختر است ، و وضع جسمانی و روحانی ، و کیفیّتو کمیّت استعدادها و نیروهای بالقوّه در او چگونه است ( ، و می داند که رحمها از چه چیز می کاهند و بر چه چیز می افزایند ) و فعل و انفعالات دوران عادی و قاعدگی و آبستنی آنها چگونه بودهو زمان حاملگی و زایمان چه وقت و چقدر و بر چه منوال است ( ، و هر چیز در نزد او به مقدار و میزان است ) و از اندازه معیّن و حساب مشخّص برخوردار است ( .
2728
هلنا جان خدا بهت صبر بده خیلی دردناکه گلم
خواهر من هم توی هفته 25بچه اش رو از دست داد ولی دومی رو که باردار شد سرکلاژ شد و استراحت مطلق داشت الان پسرش 8 سالشه و می خواد برای دومی اقدام کنه

جاری ام هم 32 هفته زایمان کرد دوباره باردار شد این دفعه هفته 35 زایمان کرد بچه اش کم وزن بود ولی الان 2 سالشه و حالش هم خوبه

نگران نباش برای دومی از اول با دکتر مشورت کن و حتما سرکلاژ و استراحت رو فراموش نکن
عزیزم میدونم سخته اما به خودت مسلط باش،من دیر رسیدم به نظر سنجیت،اصلا نمیدونم پست منو میبینی یا نه؟؟؟ اما گفتم منم دلداریت بدم و بگم قوی باش و مثبت فکر کن تا بتونی مامان خوبی برای نی نی بعدیت باشی...

منم توی هفته 27 پسرم رو از دست دادم،زایمانم طبیعی بود،کیسه آبم پاره شد،اما اصلا نگاهش نکردم...خیلی شبه اول دلم براش تنگ شد،جاش توی دلم خالی بود، چه بارونی هم میومد اون شب،25 تیر بود....برای منم همه چی عالی و طبیعی بود اما خب خدا نخواست...
من هر روز خدارو شکر کردم که خودم سالم هستم و پسرم هم که هنوز کلی مونده بود تا همه اعضای داخلی بدنش به خصوص ریه و شش هاش کامل بشه...رفت پیش خدا،من میدونم که الان جای اون خیلی خوبه،چون خدا بهتر از من میتونه ازش مراقبت کنه....
من هنوز اقدام نکردم اما چند روزیه که دکترم آزمایشها و سونو گرافی رو شروع کرده که دلیل پاره شدن رو بفهمه بعد بهم مجوز بده...

امیدوارم هر جا هستی خوب باشی و زودی خدا یه نی نی سالم دیگه بهت بده که به موقع دنیا بیاد.
اردوان گلم 28 آذر ساعت 9:20دنیا اومد , میون بچه ها اومد ,حالا همگی دست بزنین شادی کنین , اردوان کوچولو تولدت مبارک...[smiley]s/sm_50.gif[/smiley]
سلام. دلم خیلی گرفته. منم دو روز پیش دوقلوهامو وسط هفنه 25 بارداری زایمان زود رس داشتم. جوجه هام تو ای سی یو نوزادان هست و امیدی بهشون نیست. 5 سال ناباروزی داشتم. بعد از 5 سال خدا بهم دو تا گل دختر داد ک اینجوری شد. دلم خیلی گرفته حالا باید منتظره مرگشون باشم. سخته. خیلی سخته .....😢😟😟😭
ممول جون چقدر داستان زندگی ما شبیه همه...منم پارسال ۲۷اسفند دوقلوهای دختر و پسرمو تو هفته ۲۴از دست دادم...منم بعد از شس سال با میکرو باردار شده بودم...یکساله این اتفاق افتاده ولی من هر شب اشک میریرم.چهره معصوم دخترم از یادم نمیره...خدا بهت صبر بده عزیزم.میفهمم چی میگی
خدایا میشه دوقلوهامو پس بدی؟؟؟؟ من منتظرم
مثلا می گن حتما یه ایرادی داشته خدا دوسست داشته بچه اول مال کلاغاست بهش فکر نکن مگه چی شده یا حتی ن ...

خخخخ... دقیقا به منم عین همینارومیگن....شما باردارشدی دوباره؟ 

خخخخ... دقیقا به منم عین همینارومیگن....شما باردارشدی دوباره؟ 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=96274869

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین