2726
عنوان

تعیین جنسیت با سوزن خیاطی و ادرار

| مشاهده متن کامل بحث + 511020 بازدید | 1972 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من تست جوش،شیرین رو امتحان کردم کف کرد 

تست وایتکس رو هم انجام دادم خیلی کف کرد ولی رنگش تیره شد

تست سوزن هم انجام دادم سیاه نشد سوزن خیاطی نبود معمولی بود

بنطرتون دختر یا پسر؟؟

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
سلام دوستان من تست جوش،شیرین رو امتحان کردم کف کرد  تست وایتکس رو هم انجام دادم خیلی کف کرد ول ...

من تست سوزنو از همه بیشتر قبول دارم .انشالله ک سالم باشه سونو اولی ک برا تشکیل قلبش رفتی رو بذار تا حدسی بهت بگم 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2728
سلام دوستان من تست جوش،شیرین رو امتحان کردم کف کرد  تست وایتکس رو هم انجام دادم خیلی کف کرد ول ...

از رو تست سوزن میگم ب احتمال زیاد پسره ولی اگر عکس سونو رو هم بذاری یکم دقیقیتره

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
من هفته دوم بارداریم .تست جوش شیرین و شیخ بهایی پسر بوده    

رو این تستا حساب نکن .بذار ۱۰هفته ک شدی تست سوزن و ادرار بزن و اگر عکس از سونو ۶تا ۸هفتگی بذار تا تقریبی بگمت

من تست سوزنو از همه بیشتر قبول دارم .انشالله ک سالم باشه سونو اولی ک برا تشکیل قلبش رفتی رو بذار تا ...

باشه عزیزم میذارم فردا نوبت سونو دارم

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
باشه انشالله ب سلامتی.چند هفته هستی؟

فک کنم 8هفته و 6 ،روزم

فک کنم 8هفته و 6 ،روزم

اها بسلامتی انشالله .خودت دوس داری دخمل باشه یا پسر ،دیدم تو تاپیکای قبلی ی پسر داری دلت میخاد این چی باشه؟

اها بسلامتی انشالله .خودت دوس داری دخمل باشه یا پسر ،دیدم تو تاپیکای قبلی ی پسر داری دلت میخاد این چ ...

دوس دارم اینم پسر باشه  

2706