2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت با سوزن خیاطی و ادرار

| مشاهده متن کامل بحث + 511684 بازدید | 1972 پست
دوستان من امروز رفتم سونو آنومالی و آزمایش منم درست دراومد و سوزن با اینکه یه ساعت مونده بود سیاه شد ...

مبارک باشه عزیزم انشالله بسلامتی بیاد بغلت

واسه منم سوزن همون اول سیاه شد❤❤❤❤😉😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دوستان منم تست ادرار رو انجام دادم امروز صبح .فردا میبینم آزمایش ان تی هم 15هم نوبت دارم

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
2738

بهارجان درخواست دوستی دادم قبول کن تا شماره بدم واسه اون گروه بارداری ممنون.

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
سلام من قبلا این مقاله رو تو سایت 2life دیده بودم و تو هفته 12 انجام دادم بعد از 24 ساعت سوزن هیچ تغ ...

سلام عزيزم

خوبي؟

من الان در هفته يازده هستم اين تست را امروز صبح انجام دادم 

البته بعضیا میگن از 10 هفته کمتر نباشه.و یک ساعت هم کافیه برا آزمایش.ولی من تو این مقاله خوندم 24 سا ...

براي منم كمي سياه شد و با شستنم نرفت 

انشالله كه درست باشه و ني نيم سلامت و دختر باشه

2706