2703
2553
عنوان

کمردردبعد سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 20 پست
منم دو ماه قبل بارداری عقب انداختم بااین که همیشه منظم بود.ایشالا که مامان شدی گلم

برام از ته دلت دعا کن 😭😭

وای دلم ضعف میره برای تیکر بارداری😰 خدایا امیدوارم نا امیدم نکن...ی صلوات مهمونم میکنید لطفا😥😘

منم ماه پیش خارج رحمی داشتم😢خدا نصیبِ دشمنمم نکنه با اینکه کوچیک بوده خودش داره دفع میشه ۳۵ روزه خونریزی و لکه بینی دارم😢خسسسسسته شدم برام دعا کنید لطفا😢🙏. خارج رحمی خیلی سقط بدیِ. دکترم گفت ۶ ماه دیگه اقدام کن.گفتم اینقدر دیر گفت حداقل ۳ ماه که دوباره نشینه همونجا...۲۴ مهر بتام اومده رو ۱۵۷ دکتر گفت روندت خوبه برا۱۲ ابان دوباره بتا نوشته. امیدوارم تاقبلِ اونموقع کاااامل دفع شده باشه

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای عزیزم شما نی نی سقط شد چرا؟؟؟ همونی که دیشب تاپیک زدی راجع به کم محلی مادرشوهرت اینا وجاری..؟ ...

اره همونم دارم دق میکنم حالم خیلی خرابه لک بینی داشتم صبح رفتم برای سونو امپول زد که جلوی سقط بگیره اومدم خونه به خونریزی افتادم زنگ زدم به دکتر گفت بیا رفتم منو معاینه کرد گفت جفت پایین خلاصه اومدم خونه خون ریزی تبدیل شد به لخته خون فک نمیکردم سقط باشه کمرم داشت پاره میشد داشتم با یکی از دوستام چت میکردم که همین حرفا رو بهش گفتم اونم گفت نباید زن حامله معاینه بشه که بهش گفتم لخته خون سیاه رنگ دارم گفت داری سقط میکنی رفتم بیمارستان که اره سقط شده تازه اومدم خونه اعصابم خیلی بهم ریخته دوسال اقدام بودم بعد دوسال اینجوری شد میخوام خودمو بکشم شوهرم داغونه همش گریه میکنه 

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.
اره همونم دارم دق میکنم حالم خیلی خرابه لک بینی داشتم صبح رفتم برای سونو امپول زد که جلوی سقط بگیره ...

عزیزم 😢ناراحت شدم خییییلی 😢😢... کاش اینقدر بات بحث و...نمیکردن استرس برا زنِ باردار سمه. مراقب خودت باش خیلی قرص آهن خارجی بخور استراحت داشته باسه. خدا خودش بحق امام حسین واربعینش بهتون آرامش سلامتی ونی نی سالم بده بخوبی و بزودی ان شاءالله🙏🌹. چه میشه کرد جز صبوری...خدا به دلت آرامش بده... 

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘
2720
عزیزم 😢ناراحت شدم خییییلی 😢😢... کاش اینقدر بات بحث و...نمیکردن استرس برا زنِ باردار سمه. مراقب خو ...

از خدا میخوام هیچکسو نا امید نکنه.

توکل به خدا .

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.