2733
2734
عنوان

تاپیک باحال و خنده دار جولیا 65

| مشاهده متن کامل بحث + 7992 بازدید | 28 پست

یکی از خواستگارام وقتی که تو مرحله آشنایی بودیم بعد از خواستگاری ما رو دعوت کردن باغشون حالا منم از ظهر که رسیدیم دستشویی نرفتم گفتم حالا عصر میریم خونه میرم خلاصه عصرمون شد ساعت ۹ شب و من به مرحله ترکیدن رسیده بودم اینام نشسته بودن بیرون😖😣

منم هی بلند میشدم برم پسره میگفت چیزی لازم دارین بیارم شما بفرمایید میگفتم نهههه و دوباره می تمرگیدم سر جام بلاخره دل و زدم به دریا و رفتم دستشویی یهو این داداش بیشعورم شروع کرد زووود بیاااااا دسشویی دارم حالا از شدت استرس نه میتونستم کاری کنم نه میشد بیام بیرون وقتی هم اومدم بیرون بدون نتیجه همه نگاه ها زوم بود روم🙈

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عقد بودم با شوهر و خانوادم رفته بودیم مسافرت رفتیم بیرون خرید کردیم من باد تو شکمم بود جلو خودم خیلی گرفت تا رسیدم دم در خونه دیگه نشد  باد تشریف اورد منم جلو شوهرم تازه عقد کرده خجالت کشیدم الان بعد از چند سال همیشه بهم میگه  

2731

یه بار تو یه تاپیک یکی از کاربرا تعریف میکرد تو خونه یکی از همکارا نشسته بودیم چهار نفر بودیم دسشویی هم چون خونه کوچیک بود تو هال بود باد تو شکمم بود داشتم میمردم اینا بحثشون گرم گرفت و من بلند شدم رفتم دسشویی وقتی نشستم دیدم اگه شل کنم آبروم میره نیم ساعت هی اومد زور زدم پس فرستادمش آخر سر دلو زدم به دریا و زارت 💣💥ولش کردم و خودمو زدم به اون راه از دسشویی اومدم بیرون یکی از همکارا که همون اول گفت خسته نباشی همکار بعدی هم گفت احتمالا شما مشکل گوارشی دارین گفت دیگه زمین دهن باز نکرد من برم توش خودتون تصور کنین پیش همکار😂😂😂😂

2738
اعتراف میکنم سوم راهنمایی بودم دستشوییم داشت میریخت زنگ خونه رو زدم به همکف که رسیدم از زور جیش(ببخش ...

زنگ آخر باید میرفتی ما خانوما مث اقایون نیستیم فک میکنیم میشه نگه داشت ولی به یه جایی برسه دیگه نمیشه مگه صبحش نرفته بودی تو خونه؟