2703
2553
عنوان

شیر خشک سیمیلاک

1322 بازدید | 7 پست

سلام بچه دو ماه و نیمه شیر خشکی دارم

میخوام شیر خشکش رو عوض کنم 

سیمیلاک توتال کامفورت خوبه؟ کسی مصرف کرده؟ قیمتش چنده؟ 

الان نان میخوره خوبه تقریبا ولی هم بلافاصله بالا میاره تازگی ها

هم کولیک داره

گفتم شاید چیز دیگه بهتر بسازه 

ببلاک و گیگوز بهش نساختن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم نارس بود هر شيري رو امتحان كردم از خارجي و ايراني 

اما اولا اپتاميل پي دي اف مخصوص نوزادان نارس و الان م نان واسش جواب داد

شير تقويتي اينفنتريني هم ميتوني ب ني ني ت بدّي البته دوره اي بيست روزه من خيلي جواب گرفتم

2720

سلام عزیزم سیمیلاک عالیه من قبل از اینکه برای بچم بگیرم از چنتا دکتر هم سوال کردم . سیمیلاک بهترین شیر خشک برای وزن گیری نوزاده فقط منظور خارجیشه نه از این داروخونه ای های بی کیفیت  . اینایی که تو داروخونه ها هستن اصل نیستن و کلا کیفیتشون فرق داره من خودم اولش آپتامیل داروخونه ای دادم بچه اصلا بهش نساخت اما همون آپتامیل اما خارجیش بهش ساخت ولی من در کل تصمیم گرفتم سیمیلاک بدم چون وزنش کم بود . فقط مشکلی که سیمیلاک های خارجی داره یا کلا شیر خشک های خارجی اینه که خیلی خیلی کمیابن و البته قیمتشونم بالاس در کل اگه کسی توان مالیشو داشته باشه خیلی خیلی بهتره که شیر خشک خارجی بده فقط یه نکته خیلی دقت کنید اونم تو خریدش که حتما اصل بدم بهتون و تاریخ انقضاش نگذشته باشه من یکی دو بار از اینستا خریدم یکیشون کلا نفرستاد اون یکی هم تاریخ انقضاش تموم شده بود . 8 ماه پیش یکی از مامانا یه سایتی معرفی کرد به اسم مادرآن من از اون موقع از اینا میخرم راضیم اما در کل عزیزم اگر میخوای شیر خشک و عوض کنی بهتره با پزشکت یه مشورت بکنی حالا من لینک صفحه سیمیلاک این سایته رو میذارم اینجا شاید بدردتون بخوره 

https://madaraan.ir/شیر-خشک-سیمیلاک-123/

2714