2726
سلام
بچه ها دیگه از دست سختگیریا و گیر دادناش خسته شدم یقه حجاب ساق دست هوام داره گرم میشه منم خیلی بد گرمام اوونم کافیه یکدومو رعایت نکنم تا زندگیو جهنم کنه
شما بگید چکار کنم؟
کسی شوهرش اینجور بوده خوب شده باشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چادر ملی یا دانشجویی کارت رو راحت تر میکنه
الان یقه مانتو ها بلند و ایستاده شده و راحت تره
از این یقه های جدا هم میتونی بدوزی اصلا گرمت نمیشه خیلی راحته
واسه ساق هم با پازچه نخی برای خودت بدوز یا بده برات بدوزن که خنک باشه

ممکنه به مرور خوب بشن ولی کلا قبل ازدواج باید این مشکلات رو حل کرد بعدش باید مراعات کرد کم کم
2728
[ببخشیدا جسارت نشه ولی من اصلااااا نمیتونم چنین مردایی رو تحمل کنم اصلا نمیتونم درکشون کنم...خودم یکی از اطرافیانم اینجوری بود به محض اینکه دخترش یکم بزرگ شد یچوری گذاشت تو کاسه بابا ش و مادر بزرگش که واقعا دیدن داشت...غصه نخور عزیزم اگر دختر داری مطمئن باش اون انتقامتو میگیره
قبلا راحت موهام بیرون استین مانتو کوتاه دیده بودا اما همچنان منو میخاست واسه خواستگاریم یه اختلافی پیش اومد بعدش گف من میخام حجابتو بهتر کنی منم گفتم باشه چون زیاد واسم مهم نبود اوایل ازدواجم بدون ساق و بودم و موهام بیرون اما هر بار که دعوامون شد یه سخت گیری دیگه اضافه کرد موهاتو رنگ نکن ابروهاتو باریک نکن و با پسر خاله ات که 8سال ازت کوچیکتره ام حرف نزن ...
من قبلا هم گفته بودم تو یه تاپیک دیگه نمیتونم و نمیخام طلاق بگیرم اما این وضعیتم واسم غیر قابل تحمل شده
الان ساق دستا اونقدر طرح و رنگ مختلف اومده که من که دیگه نمینداختمت خودم مشتاق شدم دست کنم
روسریم هم خیلی قشنگ میبندم طوری که شوهرم خودش برام میره تند تند روسری میخره
2706