2703
2553
عنوان

باید و نباید هایی برای گرم کردن رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 193538 بازدید | 82 پست

دربحث عادت ماهانه تابه این جا از سردی رحم صحبت شد اما افرادی هم هستند که از گرمی رحم رنج می برند ،حتی لکه بینی های  آخرعادت ماهانه هم دارند اینجاسوالی ممکن است برایتان پیش آیدآن هم اینکه راههای تشخیص گرمی وسردی چیست؟

افرادی که میل جنسی زیادی دارند،هیچ نوع کیستی ندارند،ممکن است دچارخشکی رحم وبه تبع آن خارش وسوزش باشند،اینگونه افراد باواژینال عسل خارششان بدتر می شود،میتوانند برای مدت کوتاهی از روغن های سرد مثل وازلین استفاه کنند تامورد بررسی قرار بگیرند.

برای درمان چندروش توصیه می شود:ازخوراک بسیارگرم ،فست فودها،موادنگهدارنده ها،فضای محرک میل جنسی،خوراک خنک نه سرد و تر مثل کاسنی،خاکشیر،جو،تخم شربتی،کاهو و سکنجبین،شربت سرکه انگبین نعنا،نان جو و...این افرادحتمابایدبه موقع باتشخیص پزشک حجامت کنند.،

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           

سیرابی 

سیرابی را داخل آب گرم بگذارید و بعد با چاقو تمیز کنید طوری تمیز نکنید که قسمت پرز دار آن کنده شود زیرا همین قسمت است که ارزش غذایی سیرابی را بالا می برد (منظور فقط یک لایه کثیفی که رنگ تیره دارد را بردارید).اخل معده مثل سیرابی دارای پرز است و در افرادی که مشکل معده دارند یا اسید معده شان بالا است و این پرزها یا کم است و یا اصلا وجود ندارد. سیرابی ، آویشن و ... باعث رشد این پرزها شده و غذا زود هضم می شود .

سیرابی را بعد از پاک کردن خوب است داخل دیگ سفالی که روی شعه پخش کن گذاشتید با شعله ی بسیار کم و آب بپزید می توانید یک پیاز کامل را پوست کنده به آن اضافه کنید و وقتی پخته شد یک سوم از کل نمکی را که میخواهید در غذا بریزید را به آن اضافه کنید و مابقی نمک را سر سفر به غذا اضافه کنید .کمی پیاز را با روغن مرغوب و سالم سرخ کنید و کمی پودر نعنا و آویشن اضافه کنید مواظب باشید سبزی ها نسوزد. بعد کشک محلی را به آرامی بجوشانید و همه را باهم مخلوط کرده و میل کنید. این یک غذای عالی  برای استخوان ها، معده و بسیاری از بیماری هاست. به این غذا کال جوش سیرابی هم می گویند.سیرابی درمان کننده ی اصلی معده با بیماری های مختلف آن است.افرادی که یبوست دارند هفته ای یک بار میل کنند .

شربت مسکن: این شربت را  برای همه ی درد ها خصوصا دردهای زیر شکم در دوران پریودی،می توانید استفاده کنید.آب +عسل+لیمو ترش+ زرد چوبه.

برای دردهای پریودی خوب است کمر را با روغن های گرم مثل مخلوط روغن زیتون بودار و روغن سیاهدانه را به کمر بمالید و با کمربند گرم مثل پشم شتر یا کمربند نخی و پنبه ای ببندید.

طرز تهیه ی کاچی: آرد گندم، زعفران، شیر، روغن زرد حیوانی یا کره محلی آب کرده، عسل

اول آر را تفت داده بعد شیر سرد را میریزیم و خوب هم میزنیم تا گلوله گلوله نشود بعد روغن و زعفران را می ریزیم کمی که هم زیم و به قوام آمد می بندیم بعد از کمی خنک شن عسل را اضافه کرده و میل می کنید کسانی که نمی توانن شیرین بخورند می توانند از نمک دریا استفاده کنند . کسانی که خونریزی زیادی دارند، زعفران را کم بریزند و به جای آن زردچوبه بریزند.اگر زرد چوبه استفاده کردید حتما بعد از خوردن کمی لیمو ترش که مصلح ان است را بخورید.                                          

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از شستن خود در توالت جدا خودداری کنید مگر اینکه مجبور شوید (مثلا اگر عفونت ادراری داشته باشید) آنوقت هم می توانید آب را با دست بریزید و با دستمال پاک کنید. این قسمت در این مدت نجس است و با سشتن هم پاک نمی شود بلکه نجاست به جاهای بیشتری سرایت می کند و وضع بدتر میشود.پس این کار به صرفه هم هست.

حتما قبل از همه چیز عفونت ادراری را درمان کنید تا بتوانید رحم را گرم کنید

از حمام رفتن هم پرهیز می کنیم زیرا رحم حالت کشسانی دارد و از طرفی حالت مکش دارد و رطوبت را به خود می کشد و باعث کیست سازی می شود و میل جنسی را کاهش می دهد.حتی ممکن است رحم به بزرگی یک جنین کیست تولید کند.حتی در حمامِ کوتاهِ ده دقیقه ای هم این اتفاق برای زنان و دختران خواهد افتاد.

از کار کرن زیاد خصوصا کارهایی که بیشتر با آب سر و کار دارند پرهیز کنید حتی ظرف شستن بدون دستکش باعث سردی می شود و از راه پوست رطوبت جذب بدن می شود.

از گذاشتن پا رو ی موکت و کاشی و فرشهای ماشینی پلاستیکی و جاهایی که مزاج آن ها سرد است خود داری کرده و جوراب نخی یا پشمی و گرم بپوشید.از پوشیدن لباس های پلاستیکی خودداری کنید. پوشیدن لباس های پنبه ای مخصوصا لباس های زیر پنبه ای  باعث رد و بدل شدن هوا به اعضای حساس بدن شده و باعث می شود گردش خون به راحتی اتفاق بیافتد و غدد و اعصاب بدن خوب کار کنند.

لباس های زیر را خوب است بعد از شستن با مواد شوینده در سرکه ی صنعتی، که اسید آن سه برابر سرکه ی طبیعی است بخیسانید تا مواد شوینه شیمیایی را به خوبی از لباس جدا کند.

سرکه ی صنعتی را برای مصارف غیر خوراکی به کار می بریم.

سرکه طبیعی را در شامپو (نصف شامپو، نصف سرکه) و در مایع ظرفشویی (نصف نصف ) می یزیم تا از عوارض مواد شیمیایی موجود در  آن ها کم کند و ماده ی شیمیایی چسبنده ی لغزنده ی سرطانزا را از ظروف جدا  کند.

بحث دیگر، تغذیه در دوران عادت ماهانه است. همانگونه که در این دوران باید از انواع سردی های روحی و روانی که جزء غذاهای هشتگانه بودند پرهیز کنیم، باید از خوردن مواد خوراکی که مزاج خیلی سرد دارند هم پرهیز کرد.

مثل خوردن خیار، ماست،سرکه، گوشت گاو و گوساله و مرغ و ماهی خودداری شود.

2456

سردی ها باعث به وجو آمدن کیست، در سینه و رحم می شوند و باعث در پریودی می شود. (حتی کیست سینه هم درد پریودی به وجود می آورد).خوردن مواد غذایی کارخانه ای و خوراکی هایی که مواد نگهدارنده دارند هم بسیار مضر است.

وقتی گفته می شو غذاهای سردی نخورید، این به این معنا نیست که گرمی های درجه سه یا چهار بخوریم، یعنی گرمی هایی که بسیار گرم و خشک هستند این هم باعث سوختن غذا در همان ابتدای هضم می شود و غذا تا به مراحل اصلی پخش در بدن برسد می سوزد و تبدیل به سودای غیر طبیعی می شود. ریزش صفرا در معده باعث سوختن مواد غذایی می شود.پس باید تعادل در مصرف گرمی و سردی یا استفاه از مصلح مواد غذایی بسیار گرم صورت بگیرد تا گرمی متناسب به اعضای بدن و مویرگ ها و رگ ها برسد. خوردن گوشت حتی گوشت گوسفند و شتر که مورد نظر طب است، را در سه روز اول عادت ماهانه ترک می کنیم بعد از سه روز هم تا پایان خونریزی فقط می توانیم از عصاره یا همان عرق گوشت گوسفند، با نمک دریا یا نمک دریاچه ی ارومیه استفاده کنیم.بهتر است بعد از خوردن عصاره مقداری لیموترش تازه بخورید تا آهن از دست رفته تأمین شود. 

برای تهیه ی عصاره ی گوشت، گوشت را به صورت تکه های خیلی کوچک ببرید، (بهتر است این کار را با دست انجام دهید) بدون آب داخل ظرف شیشه ای(شیشه های رب با درب فلزی هم گزینه ی خوبی است) بریزید و شیشه را داخل قابلمه ی پر از آب بگذارید تا بپزد.هنگام عادت ماهانه فقط عصاره را بخورید گوشت را نخورید.

استفاده از سرکه شیره برای تامین آهن بدن هم در دوران عادت ماهانه و هم دیگر مواقع:سرکه ی طبیعی 1 واحد + شیره ی انگور 10 واحد.

استفاده از شیره ی انگور +شیره ی توت+ شیره ی خرما به صورت شربت نیز برای تامین آهن خوب است.

خوردن توت ، انجیر، مویز، خرما، بادام ، هویج، شلغم، کاچی، آبگوشت،سیرابی، سوپ گرم(مزاج گرم شده با گندم)، فسنجان، شیر عسل یا شیر خرما، آب هویج + آب سیب، همه برای مصرف در این دوران بلکه همیشه ، برای سلامتی انسان مفید هستند. قرص خون استاد تبریزیان هم خوب است.شربت خونساز موجود در عطاری ها هم توصیه می شود.

استاد خیر اندیش می فرمایند زنی که در دوران عادت ماهانه کاچی غذایش باشد می تواند حتی دو قلوی پسر هم بزاید. اینقدر کاچی مقوی و گرم کننده ی رحم است.

گردو باید با پنیر خورده شود زیرا فیبر باید همراه کلسیم و کلسیم با فیبر جذب می شود وگرنه جذب نمی شوند گردو پنیر محلی و سبزی بهتر است در وعده ی شام میل شود هم بهترین شام برای افرادی است که محصّل اند و یا کار مغزی دارند و هم سبک است . خوردن قرص های کلسیم هم بی فایده است زیرا کلسیم اصلا اینطوری جذب نمی شود بلکه معده را خراب می کند خوردن پنیر در وعده ی صبح بسیار مضر مغز است حتی با گردو هم توصیه نمی شود. در هر غذاهایی که گردو وجود دارد بعد از آن کمی پنیر محلی میل کنید.

خوردن قرص های آهن، اسید فولیک و دیگر قرص ها به هیچ وجه توصیه نمی شود این قرص ها بیشتر یبوست آور هستند.اکثر قرص های شیمیایی ابتدا کار معده را مختل می کنند .معده از اعضای رئیسه ی بسیار مهم در بدن است.

گوشت گاو هم سرد است هم دیر هضم .در عوض در اسلام خوردن لبنیاتی که از شیر گاو گرفته شده توصیه می شود. اما گوشت گوسفند گرم و تر بوده و شیرش خوب نیست و باید برای زاد و ولد بیشتر شیرش را بره بخورد. لبنیات گوسفندی نیز به هیچ وجه خوب نیست و توصیه نمی شود. بدن گوسفند طوری است که اگر گوسفند ماده ی سمی بخورد در بدن و گوشتش نگه نمی دارد و دفع می کند و برعکس مرغ که اکثر غذاهایش در مرغداری ها سمی و شیمیایی هستند همه را در بدن و گوشت خود جذب و نگهداری می کند به جز پاهای مرغ که مواد شیمیایی در آنها جذب نمی شود. 

بعضی چیزها مثل آویشن، بابونه، زعفران، حیض آور است. هر چیزی که ادرار آور و شیر آور است، حیض آور هم است.اگر کسی عادت ماهانه اش عقب افتاده می تواند آویشن دم کند بخورد .می تواند رازیانه را ناشتا بخورد یا به صورت دم کرده یا پودر رازیانه را با عسل مخلوط کند در شیشه بریزد و ناشتا یک قاشق مربا خوری میل کند. رازیانه را می توان تا وقتی که سینه ها به در آید، خورد .وقتی سینه ها درد کرد دیگر نباید آن را استفاده کند. می تواند بابونه را دم کرده کمی که خنک شد با کمی عسل میل کند. میتواند میوه ی زنجبیل را ورق ورق کند و دم کند. پس اینها را باید در دوران عادت ماهانه استفاده نکنیم فقط رازیانه را در این دوران می توان بعد از غذا میل کرد از لک بینی عادت ماهانه هم نجات می هد و روزهای لک بینی را کم می کند.

زنجبیل خیلی گرم  و خشک است در بعضی جاها می نویسند حتی تا یک سال هم اثرش در بن می ماند به همین دلیل بنده توصیه می کنم میوه اش را یا دم کنید یا رنده کرده و کمی در غذا بریزید تا هم گرم شود هم عطر خوبی داشته باشد البته دارو است به همین دلیل وقتی احساس سردی کردید استفاده کنید.

در بیماری های زنان باید مواظب باشیم تا عاقلانه عمل کنیم وگرنه از طرف پزشکان طب جدید مجوز رحم در آوردن به زودی و به راحتی تجویز می شود و این به ضرر همه ی زنان حتی پیرزن هایی که نمی خواهند بچه دار شوند است زیرا رحم در بدن خانمها عضو بسیار مهمی است که ما از آن به شعله ی دیگ تعبیر می کنیم که در گرما و گردش خون و سلامتی بدن بسیار مهم است .استاد بنی هاشن می فرموند بسیاری از بیماری های زنان مربوط به رحم آنهاست حتی دردهایی که شاید فکر کنید هیچ ربطی به رحم ندارند هم اینطور است.  90% آن ها با پاکسازی و گرم کردن رحم حل می شود.

کسی که خونریزی شدیدی دارد و میوم و کیست هم دارد شبها دو استکان بومادران + گیاه دم اسب را به یک اندازه مخلوط و دم کرده و میل کند.تا وقتی که خونریزی قطع شود . می توانند کمی شیرین کنند.

برای قطع کردن خونریزی می توانید سرکه خانگی انگور، 1 واحد+ 7 الی 10 واحد آب مخلوط کرده، در دسشویی خودشان را با آن بشویند اگر قطع نشد و از ده روز گذشت در حال استحاضه نزدیکی کنند تا رحم گرم شود.

در تزریق واژینالی دارو به رحم مواردی را باید رعایت کرد: تزریق با سرنگ یا با اپلیکاتور یا دوش اپلیکاتور انجام می شود. بعد از تزریق 20 دقیقه پاها را به دیوار تکیه دهید یا یه شکم جمع کنید. می توانید کمی پنبه هم در دهانه ی واژن بگذارید تا بیرون نریزد. خوب است بعد از عادت ماهانه باشد. اپلیکاتور و سرنگ یکبار مصرف هستند.

برای زخم دهانه ی رحم که یا بعد از زایمان به وجود آمده یا علت دیگری دارد می توانید خاکشیر را پودر کرده یا بکوبید و باهمان مقدار عسل مخلوط کرده تزیریق کنید.

برای زخم رحم و دهانه ی رحم و واژن، عفونت، افتادگی، خارش و ... می توان 5 روز پشت سر هم این درمان را انجام داد: 5 لیوان عرق آویشن + 3 قاشق غذا خوری حنا+یک قاشق زاج سفید را جوشانیده بعد صاف کرده و یک ربع داخل تشتی که این محلول را در آن ریخته اید بنشینید. گرم باشد.

برای قطع خونریزی های بارداران و عفونت خوب است: سرکه خانگی 1 واحد+ آب 7 الی 10 واحد.بعد از تطهیر خود را باین محلول بشویید.

برای درمان افتادگی رحم، گشادی دهانه ی رحم و واژن و کیست ها که در این موارد بعد از بالا رفتن سن فرد دچار تکرر ادرار می شود: یک نخود پودر زاج سفید را داخل اپلیکاتور قرار دهید بقیه اپلیکاتور را با عسل پر کنید و تزریق واژیتال انجام هید.(باهم مخلوط کرده بعد استفاده کنید) در نتیجه شاید کیست های بزرگ تخلیه شود که شبیه دستمال کاغذی خیس شده ی فشرده شده است یا لخته های خون که همه کیست هستند خارج شود و رحم و دهانه ی آن جمع شود.

2714
جزوه ی ،برای ایران  اسلامی،  شماره یک جزوه ی عادت ماهانه غذاهای هشتگانه در عادت ماهانه ...

قشنگ زنهارو كوبيدي با اين مطلبت

جالبه بدوني از لحاظ علمي وقتي زني در حالت حيض يا پريود هست از لحاظ جسمي  و هورمون در وضعيت بالايي قرار دارد 

در مورد اينكه زن حيض وارد باغ نشود و مربا درست نكند ممكن است خراب شود هم قبول ندارم من ترشي هام و مرباهام هيچ وقت كپك نميزنه خراب نميشه همه هم تعريف ميكنن. فقط كافيه دستها و ظرفت تميز باشه و اصول كار را بلد بااشي

والا در دوران پريد دهان بو نميگيره

فقط اگه پد يا نوار بهداشتي سريع عوض نشه ممكنه بو بده  

واقعا اين حرفها رو از كجا مياريد

در دختران باکره که نمی توان از تزریق واژینال استفاده شود،می توانند هر روز تا ده روز، غیر از روزهای چهار شنبه و جمعه نوره ی ( پودر موبر) طبیعی آرسنیک دار (که بسته بندی کارخانه ای ندارد) را که از عطاری تهیه کرده اند را به صورت خمیر در بیاورند و از گردن به پایین بمالند بعد از شستن موبر، حنا را با آب گرم خمیر کنند و از گردن به پایین بمالند. بعد از 5 دقیقه بشویند. حنا را می شود به موها و صورت هم مالید .حنا برای سرطان پوست، مشکلات پوستی، لک، جوش و ... هم توصیه میشود. البته برای پوست صورت هفته ای بیشتر از دوبار نشود. در عرض 5 دقیقه  پوست رنگ نمی گیرد.

درمان دیگر در دختران بعد از ازاله ی اسباب (یعنی بعد از عمل کردن به چیزهایی که در بحث عادت ماهانه گفتیم) . انجام پرهیزات دوران عادت ماهانه، دمنوش های ضد عفونی کننده است مثل آویشن+ پونه+ ختمی+ اسطخدوس+ بابونه را همه به یک اندازه مخلوط کرده دم کنند. اگر فرد بعد از خوردن دمنوش احساس گرمی بکند می تواند کمی لیموی ترش یا عرق کاسنی بخورد.دمنوش پولکی یا شربت عسل + لیمو ترش هم برای عفونت خوب است.

برای گرم کردن رحم باد کش گرم هم عالی است. ک روز در میان به مدت ده دقیقه دوره ی 7 روزه یعنی 7 بار انجام می دهید که 14 روز طول می کشد با روغن مالی انجام دهید.

این بادکش زیر ناف است

می توانید برای گرم کردن رحم روغن زیتون بودار را با روغن بادام تلخ مخلوط کرده و به کمر و شکم بمالید و کمر بند پشمی یا پارچه ی نخی و پنبه ای طبیعی ببندید.

برای بند آمدن خونریزی می توانید بادکش زیر سینه یک روز در میان ده دقیقه بگذارید. سینه ها را بالا نگه دارید و لیوان را بگذارید.

بادکش وسیع پشت هم به این کار کمک می کند . اما دو نوع بادکش را در یک روز انجام ندهید.

لطفا پست منو بخونين

من تازگي عسل تزريق كردم واژنم

يعني مردم و زنده شدم

تاپيك زدم

كه قارچ گرفتم شدييد  الانم دارو ميخورم

خواهشا هر جا مطلبي ديدين سريع انجامش ندين

من از عسل قارچ گرفتم انقدر خشكي و خارش گرفتم ديگه راحت  نميتونم عذر ميخوام. دستشويي هم برم

خانمهایی که سردی جنسی دارند برای اصلاح این امر می توانند از چند روش کمک بگیرند .گفتیم به راه افتان رحم در چرخه ی طبیعی برای زنان و بدن آن ها بسیار لازم است نه فقط برای بچه آوردن بلکه برای ادامه زندگی یک رحم گرم و سالم نیاز است. سردی جنسی عوامل بسیاری می تواند داشته باشد اعم  از روحی و روانی و جسمی باید بررسی کنیم ببینیم از کِی شروع شده، شاید اتفاق خاصی در نزدیکی اول صورت گرفته یا خاطره ی بدی از نزدیکی داشته و خیلی چیزهای دیگر . اکثرا علت سردی جنسی از کیست ها و و سردی رحم است که امروزه گریبانگیر اکثر بانوان و دختران شده است. بنده علت اصلی را در دوران عادت ماهانه ای  می دانم که مواظب خود نبوده ایم.

• بعد از ازاله ی اسباب می توانیم چند ساعت قبل از نزدیکی رازیانه یا چیزهایی که باعث بالا رفتن لذت جنسی می شوند استفاده کنیم. مثلا برگ سنجد را دم کرده و میل کنیم یا شکوفه های سنجد را چیده و خشک کنیم و پودر کرده با عسل مخلوط کنیم یک قاشق بخوریم. سنجد در این امر بیسار مؤثر است
  • می توانیم شکم و کمر را چند ساعت قبل با روغن زیتون و روغن بادام تلخ چرب کرده و ببندیم.  کسانی که واریس یا گرفتگی عروق از کمر به پایین دارند و پاهایشان همیشه سرد است باید بدانند که عروق تناسلی آنها بسته است و باید انسداد آنها را رفع کنیم تا رحم گرم شو قبل از اینکار رحم گرم نخواهد شد . حجامت ساق یا زالو گذاشتن در این نقطه بسیار تأثیر گذار است اما برای درمان تکمیلی لازم است با پزشکان طب سنتی و اسلامی مشورت کنید.

2706