2737
2734
عنوان

یک روز عادی در مترو مونیخ آلمان.. .

1048 بازدید | 120 پست

یک روز عادی در مترو مونیخ آلمان 

در حالی که اینترنت در مترو مجانی است.

راستی آخرین کتابی که خواندید چه بود؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این تصویر رو که دیدم واقعا برام اغراق آمیز و حتی غیر قابل باور اومد

اونقدر که دوست داشتم از دوستان ساکن آلمان بپرسم حقیقت داره یا نه؟؟ 

پس چرا مردم ما اینقدر از مطالعه گریزانن؟؟؟ 

مطالعه موقع حرکت چشمو ضعیف میکنه، آیا نمیدانید

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

چشمشون درد نمیاد؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738

ولی درکلیتش موافقم

همه جا کتاب

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
این تصویر رو که دیدم واقعا برام اغراق آمیز و حتی غیر قابل باور اومد اونقدر که دوست داشتم از دوستان ...

اره مردم المان کتاب میخونن توی قطار ها و مسیر های طولانی اما ندیدم ولا همچین تابلو 😑

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
این تصویر رو که دیدم واقعا برام اغراق آمیز و حتی غیر قابل باور اومد اونقدر که دوست داشتم از دوستان ...

چون دسترسی به کتاب تو کشور ما نسبت به کشورایی که سرانه مطالعه بالا دارن خیلی کم ومحدوده.کتاب خونه ها البته نه همشون کتابای واقعا کمی دارن.قیمت کتابم واقعا زیاده من خودم عاشق کتابم ولی سعی میکنم کتاب رو از توکتابخونه بگیرم که کتابخونه نزدیک خونه ماهم واقعا کتاباش محدود وکمه.

2706