2726
عنوان

این دیگه آااااااااااخرشه😜

496 بازدید | 32 پست

سلام عزیزان

میخوام یه چیزی بهتون یاد بدم که چند روزه واسه هر چی میخونم به طرز عجیبی درست میشه

امروز رفتم کتابفروشی دوتا کتاب بخرم نداشتن

حالا منم پسقردا امتحان دارم و وقت نداشتم صبر کنم برام بیارن 

همونموقع گفتم یا فاطمه ام البنین 100 تا صلوات نذرت میکنم مشکلم حل بشه همونوقت فروشنده از یه ردیف دیگه که مربوط به رشته من نبود پیداش کرد

هفته قبل یه جایی چیزی دیدم که دلم خواست اما تعداد زیاد بود امکان اینکه به من برسه یک درصدم نبود گفتم یا فاطمه ام البنین من اینو میخوام

شب بابام اومد تا تو دستشه :))))

ایشون خیلی پیش خدا آبرو دارن الهی قربونش گوشواره طلامو گذاشته بودم دم دست رفتیم مسافرت یادم رفت ورش دارم صد تا صلوات نذرش کردم اومد تا دسسسست نخورده

من یرای حاجتای کوچیکم به ایشون متوسل میشم

اما برا بزرگترا 1000صلوات ندر نرجس خاتون

یا

1400صلوات نذر امام موسی کاظم کن فیکون میکنه😍😍😍😍

استاد من برا پایان نامه خیلی سختگیره

من خودم ننوشته بودمش اونم شک کرده بود

وقتی خواستم تحویلش بدم1400 صلوات نذر کردم یه کلمه هم بهم نگفت:)))))

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه ام البنین مادرحضرت عباس هستن؟؟

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728
یعنی میشه ارومم کنه  دارم منفجر میشم  چقدر خوب بود این که گفتی ممنوننن

اره عزیزم

اگه مشکلت بزرگه 5 تا یاسین نذرشون کن 

انشالله شاد شی گلم

اره اجی خوشگلم

ممنون عزیزم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

۱-تبریک بابت حاجت روا شدنت ۲- یه نکته سنجی فضولانه!!!   پایان نامه تو خودت ننوشتی بعد برا اینکه استادت نفهمه  صلوات نذر کردی و حاجتم گرفتی؟!عجبببب

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند...
الهی که همیشه مشکلاتت به زودی حل بشن و زندگیت آروم باشه باب میلت باشه😍😍😍ممنون از تاپیکت عزیزم ❤

فدای تو عزیزم انشالله سایه فاطمه زهرا همیشه رو سرت باشه عزیزممم🌹❤

2706