2726
از اموزش پرورش زنگ زده بودن برای حق السهم پاییز برگشتم گفتم کی تشریف بیارم🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈 واییییییی ...

😂😂😂😂یاد عمم افتادم یه بار رفتیم باهم آرایشگاه خواست حساب کنه ب ارایشگره گفت چقدر لطف کنم 😆

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
😂😂😂😂اونم هنوز داره قند تو دلش اب میشه

نه خیلی مرد خجالتیه اصلا تاحالا باهم حرف نزده بودیم رفتم درخونشون با خانومش کارداشتم حمام بود بچه ها اومدن دم در با اقاهه یکم بچه هارو ناز دادم موقع خداحافظی فکر کنم تو همون فاز بچه ها بودم اون گفت خداحافظ من گفتم قربونت برم😐😐😐😐

من😲😲

مرد همسایه😐😐😁😁

بچه ها😞😞😖😖

درخونشون😡😡

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂یاد عمم افتادم یه بار رفتیم باهم آرایشگاه خواست حساب کنه ب ارایشگره گفت چقدر لطف کنم 😆

😂😂😂😂😂😂😂

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2728
حالا گفت‌چقدر لطف کرد؟؟

32 لطف کردیم😆

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
همین یدوساعت پیش به شوهر همسایمون با ی حالت مهربونی  گفتم قربونت برم 😐😐😐هنوز هنگم

بلایی که سر من اومد سرت اومده😀😀😀😀

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

من انقد ازین سوتیا دادم ولی یادم نمیاد چرا!!! 

فقط میدونم بعد از سوتی دادن وقتی تو تنهایی بهش فکر میکنم از خجالت هی با خودم میخندم!! 😶

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

من سوتی خودم الان یادم نمیاد

ولی برا شوهرم رو بگم

داشتم با شوهرم سر به موضوعی دعوا میکردم شدید 

بعد هی به شوهرم میگفتم تو نمیفهمی.تو ال و بلی

بعد شوهرم جری برگشت گفت اره من بلانسبت خرم

خخخ منو میگی منفحر شدماااا هم از خنده هم از اینکه چقدر خودش رو تحویل گزفته

منم جدی گفتم اووووو چرا خودت تحویل گفتی چرا گفتی بلانسبت

یعنی شوهرم وسط دعوا بک جوری قهقه زد که نگو

اصلا اون لحطه خیلی جالب بود برام که چجور بلانسبت یادش اومد🤣

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦

[QUOTE=50186769]همین یدوساعت پیش به شوهر همسایمون با ی حالت مهربونی  گفتم قربونت برم 😐😐😐هنوز هنگم [/Q

برا منم پیش اومده 😬😬😬 به خودم اومدم همیشه هم بلند بلند فکر میکنم گفتم خاک بر سرم من چرا انقد مهربونم باهاش😀😀 بعدم گفتم خدا فظ فقط خداروشکر ی هفته بعدش اسباب کشی داشتیم 😂😂

❤من و تو دیگه تنها نیستیم چون که 🌸 خدا با ما نشسته چای مینوشه ❤

وای منم زن عموی شوهرم چند سال پیش فک کنم 6سالی میشه اس بس هنوز یادم میاد خجالتم میشه میبینمش کلا من هول میکنم موقع تعارف اینا بعد زنگ زد گفت واسه شام دعوت کنه منم گفتم تشریف میآریم یهو پشت تلفن بیچاره نمیفهمید چی بگه فک کنم منتظر بوده بگه زحمت میکشین و خوشحال میشیم که هنگ کرد 😐😐😐😐😐

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین
2706