2726

همین یدوساعت پیش به شوهر همسایمون با ی حالت مهربونی  گفتم قربونت برم 😐😐😐هنوز هنگم 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همین یدوساعت پیش به شوهر همسایمون با ی حالت مهربونی  گفتم قربونت برم 😐😐😐هنوز هنگم

بدبخت تا الان ذوق مرگ شده لابد!! 😁😁

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

حالا این خوبه باز من داشتم با داییم حرف میزدم یهو گفتم وای پریود شدم یعنی بعدش سیاه شدم از خجالت

از اموزش پرورش زنگ زده بودن برای حق السهم پاییز

برگشتم گفتم کی تشریف بیارم🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

وایییییییی

از خنده روده بر شد😁😁😁😁😁😁

وقتی رفتم و دید منو گفت بهههههههه خانم .... تشریف فرما شدید🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
رفته بودم خونه عموم اینا مهمون بود خونشون داشتم احوال پرسی میکردم،برگشتم گفتم خوش اومدید انگار خونه ...

اینقدر از این سوتیا میدم مخصوصا وقتی یه جاشلوغی باشه و مجبورم با خیلیا احوالپرسی کنم کلا دیگه قاط میزنم اخراش😐

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2706