1464
1411

افتضاحه😐وحشتنكاااك سر ميخوره خيليييي ميره داخل صداهم زياااد ميده كلا نهايتا بدرد مبل جلو تي وي ميخوره ك اونم ادم خسته ميشه يه جوريه

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1475

خوب نیست نخر الکی پول نده ما هم داشتیم اصلا خوب نیست بعد یه مدت هم که خراب میشن

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
خودت داری عزیزم 

اره الان دارم كلا جمع كردم تو كمده..... به نظرم اگه هزينه تخت نميخاي بكني باكس اماده زير تشك هست با خود تشك بخر ساده كم جا عااليه... فك كنم دونفره سيصد تومنه باكسش تشك هم ك هر قيمت بخاي هست

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.