2703
2553

سلام

بخدااعصابم بهم ریخته ازدست این مرد

فقط بگم هرکی شوهرش درکش میکنه حلوا حلواش کنه بذارتش روی سرش

خونه عمه شوهرمیم شاید۴۰نفراینجاهستن.زن ومردوبچه هرجداگانه کدوم دورهم کاری میکنن وحرف میزنن ومیخورن فقط

من بیچاره بابچه های کوچیک که بدقلق هم هستن حسابی بخاطردندون ،کلافه شدم اومدم توی اتاق شیردادن ایناهم نمیخوابن وگریه مبکنن..سرم ترکیده دیگه.خودمم کم خوابی دارم

میگمش بااشاره بریم فقط یه نگام میکنه وهیچی...به پسرم میگم بگوبه بابات بریم میگه محلم نمیذاره باباوجواب نمیده

فقط نشسته خوردن  وتخته بازی کردن وخندیدن

خستم کرده لعنتی

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

الهی میفهمم چه حالی داری. خوب خودت پاشو توجمع از ش بخواه که بچه ها نا ارومن و بهتره بریم

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی از مردها اینطوری هستن گاهی اوقات شوهر خودمم اینطوریه واقعا آدم با بچه خیلی اذیت میشع

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2720
الهی میفهمم چه حالی داری. خوب خودت پاشو توجمع از ش بخواه که بچه ها نا ارومن و بهتره بریم

والا میبینه ها میگم فلانی مابریم فقط نگام میکنه ویه سرتکون میده

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
يعني الان ساعت دو شب هنوز مهموني ايد؟

ایناعادتشونه تا۴ کم کم دورهم هستن ومیخورن

2714
اي بابا پاشو لباساتو بپوش خودش ميفهمه 

والا مانتوموگرفتم دستم به پسرام میگم آماده بشین بریم دیگه

میگن بابامشغوله ونه حالا نریم 😥

ای بهنام بانی نامررررررد

😁

نامرد رادرست گفتی بخدا

حواسم به ساعت نبود الان که خیلی دیره برو با اخم بهش بگو بریم اگه گفت نه بگو ما رو برسون خودت برگرد اینجا؛ من همیشه وقتی عصبیم میکنه این و بهش میگم دیگه پا میشه میریم

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
مستقیم جلو جمع بهش بگو خب

جلوجمع رک گفتم آقافلان مابریم بچه هاخسته شدن فقط سرش تکون داد

بقیه مرداهم چپ چپ نگام میکردن والا😑مبادا پایه بازی تخته شون بره

جلوجمع رک گفتم آقافلان مابریم بچه هاخسته شدن فقط سرش تکون داد بقیه مرداهم چپ چپ نگام میکردن والا😑م ...

وای خدا😣😣😣

كسايي كه خودكشي ميكنن فرشته هايي هستن كه فقط ميخوان به خونه برن 😇 فقط میخوام برم خونه🙏🙏
2706