2733
2734
عنوان

لتروزول و رشد فولی

389 بازدید | 10 پست

من ماه پیش روز ۱۸ سیکل فولی ۲۰ داشتم که البته نمیدونم آزاد شده یا نه (ولی کیستم ندارم)

این ماه لتروزول شبی یدونه از ۳-۷ پری خوردم و روز ۱۳ پری تو هردو تخمدان ۷-۸ تا فولی داشتم که بزرگترینش۱۰میل بود

اینا ممکنه تا روز ۱۸ رشد کنن آزاد شن؟

دوره هام ۳۱-۳۲-۳۴ روزه ست

خدایا لطفا بهم آرامش بده و نی نی هام رو بسلامت بذار تو بقلم.😍😍😍🙏🙏🙏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی دو میل رشد میکنه

دکتر سونو گفت داروت جواب نداده باید دکترت عوض کنه

منم استرس گرفتم

2728

من یکبار شبی دوتا لتروزل خوردم ک نرفتم سونو و کیست شد یکبارم شبی یدونه خوردم ک روز دوازده رفتم سونو دکتر گفت هیچ تخمکی نداری و برام شبی س تا لتروزل دادن ک نخوردم هنوز

خدایا مامانم و همه مریضا رو شفا بده بگو آمین
روز سیزده با دارو فولی کوچیک داشتی ولی روزی دو میل رشد میکنه اگه دورهاتون سیو دوروزس ایشالاه رشد میک ...

آخه من اصلا تنبلی ندارم فقط واسه اینکه زودتر بارداذ شم مصرف میکنم

2738
من یکبار شبی دوتا لتروزل خوردم ک نرفتم سونو و کیست شد یکبارم شبی یدونه خوردم ک روز دوازده رفتم سونو ...

کیست خودش رفت یا دارو خوردی از بین رفت

آخه من اصلا تنبلی ندارم فقط واسه اینکه زودتر بارداذ شم مصرف میکنم

عزیزم فولی ده یعنی تنبلی من خووم تنبلی تخمدان دارم این ماه با دارو لتروزول فولی دوازده داشتم این یعنی تنبلی تخمدان

خدا گفتی نا امید نباش .منم رویه حرفت حساب کردم .میدونم سر قولت هستی😊
کیست خودش رفت یا دارو خوردی از بین رفت

سلام.ببخشید شما با مصرف لتروزول باردار شدید؟چنتا خوردین شبی و فولی ها چه اندازه بود؟دکتر به من داده منم تنبلی ندارم اما عجله دارم شبی یه دونه نرددم بخورم یا نه؟شما ماه چندم باردار شدین؟ممنون میشم جواب بدین

خدایا ممنون بخاطر هدیه ای که بهمون دادی.