2726
عنوان

کسی اموزشگاه زبان ایرانمهر را میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 47470 بازدید | 44 پست

دوستان من اموزشگاه پویاروشان رو پیشنهاد میدم با روش اموزش زبان در خانه من جلو میرم روش تلقین و .. هم داره خیلی راضی ام البته انگیزه و علاقه مهمه ادرس سایتشو الان میزارم

https://www.pouyaraveshan.org

خرد سرچشمه خوشبختی ست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من اموزشگاه پویاروشان رو پیشنهاد میدم با روش اموزش زبان در خانه من جلو میرم روش تلقین و .. هم ...

راستی پویا روشان همون میرداماده ۰۲۱۲۲۹۰۴۶۶۷

خرد سرچشمه خوشبختی ست
2728

سلام روز همگی بخیر آموزشگاه زبان ایرانمهر برند معتبریه، تقریبا سراسر تهران هم شعبه داره، من از سایتشون خیلی بازید میکنم مشاوره رایگان دارن، کارشناساش خیلی خوب به آدم مشاوره میدن کافی فرم مشاوره رایگانش رو پر کنی ظرف مدت 48 ساعت باهات تماس میگیرن و هر سوالی هم داشته باشی پاسخگو هستن.اینم لینک فرم مشاورشون https://iranmehrcollege.com/fa/adviceBooking

خواهش میکنم سمت آموزشگاه ایرانمهر نرید اگه نمیخواید مثل من سرتون کلاه بره به هرکس هم میشناسید بگید... عجیب کلاهبردار و دروغگو هستن! با بازارگرمی و تبلیغ و به بهانه تخفیف و وعده های دروغ پول ازتون میگیرن و اصلا به وعده هاشون عمل نمیکنن! نه در انتخاب استاد سر حرف و تعهدشون هستن و نه در برنامه ریزی و نظم تشکیل کلاس ها! من که بدجوری سرم کلاه رفت و بعدش فهمیدم سر همه کلاه میزارن ازشون با ترفندهای مختلف پول میگیرن و برنمیگردونن بهشون! بدترین آموزشگاه زبان ایرانمهره...

زبان انگلیسی  در کرج را به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و دوره های جنرال آمادگی پیدا  کنید تجربه ثابت کرده است که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته فرا گیرید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه ای بیشتر از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر مثل ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... شما را برای رسیدن به هدف کمک خواهیم کرد و به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل برند میباشیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج

https://www.instagram.com/english.language.tips/?hl=en

خواهش میکنم سمت آموزشگاه ایرانمهر نرید اگه نمیخواید مثل من سرتون کلاه بره به هرکس هم میشناسید بگید.. ...

سلام عزیزم وقتتون بخیر من میخواستم برای دوره ی خصوصی ۴۲ جلسه ی ایرانمهر ثبت نام کنم ولی میخوام دوماه تمومش کنم چون زمانم کمه میشه لطف کنید بگید از نظر آموزش چطور بود جلسات خصوصی ؟ به من گفتن با این ۴۲ جلسه که ۳ کتاب اولو  تموم میکنم تا نمره ی ۵ ایلتس مبلغم داخل تخفیف ۶٫۴۰۰٫۰۰۰ تومن خیلی لطف میکنید اگر راهنماییم کنید🙏🏻🌹

سلام عزیزم وقتتون بخیر من میخواستم برای دوره ی خصوصی ۴۲ جلسه ی ایرانمهر ثبت نام کنم ولی میخوام دوماه ...

سلام عزیزم‌ ثبت نام کردید شما؟ من ثبت نام کردم فعلا جلسه اول هستم. ممنون میشم پیاممو دیدی ج بدی 

سلام عزیزم‌ ثبت نام کردید شما؟ من ثبت نام کردم فعلا جلسه اول هستم. ممنون میشم پیاممو دیدی ج بدی  ...

سلام من میخوام ثبت نام کنم خواستم نظرتونو بدونم بعد ازین مدت، واقعا ترسیدم بعداز خوندن کامنتها

سلام من میخوام ثبت نام کنم خواستم نظرتونو بدونم بعد ازین مدت، واقعا ترسیدم بعداز خوندن کامنتها

سلام عزیزم متاسفانه اصلا همکاری نکردند و جلسه اول ک کنسل شد. جلسه دوم استاد نیومد و من خیلی سفت و سخت وایسادم و پولمو گرفتم. اگر میتونی خصدصی توی منزل بگیر خیلی از اموزشگاه بهتره 

2706