2733
2734

خب عزیزای دلم من ک بد صبرانه منتظر جام جهانی هستم و کار سخت بچه هامون ک در پیش دارن😢😢😢خودم عاشق تیم آلمان هستم....البته زیاد فوتبال اونورو نگا نمیکنما...عشق است ایرااان💪💪

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پرتغال 

پرتغال که تو گروه خودمونه بابا...

پوستشو میکنیم!!!

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2738

عربستان 😂😂😂

خسته‌ام از «چطوری‌؟»های توخالی،از لبخند‌زدن‌های دروغین،از تظاهر،از بخش اعظمی از زندگی‌.دلم می‌خواهد ورقی بچسبانم روی پیشانی‌ام،رویش درشت نوشته باشد:«این آدم بریده است!رهايش كنيد ...>>همين.
عربستان 😂😂😂

عجب خرشانس بود تو این قرعه کشی جام جهانی...

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
آه بر شما پرتغالیان😡😡😡تیم رقیب؟؟؟؟

😂😂😂😂😂اینا دیونن باور کن نمیدونن ایران افتاده تو گروه پرتغال و اسپانیا

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2706