2726
عنوان

ماماناي دوقلو ٩٧

| مشاهده متن کامل بحث + 67354 بازدید | 322 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من هفته بیست و یکم ، یک ماه لکه بینی داشتم ، اما مجبورم 8 تا 6 برم سر کار خیلی میترسم

منم شاغلم

توکل به خدا کن

زمانهایی هم که خونه ای بیشتر سعی کن استراحت کنی

کار خونه همیشه هست. فعلا اهمیتی نده تا ایشالا بچه هات دنیا بیان به سلامتی

زمانهایی که خونه هستی سعی کن فقط دراز بکشی . روی پهلوی چپ دراز بکش. از هر زمانی واسه استراحت استفاده کن. زیادم نشین فقط دراز بکش.

از خدا برای همه ی مامانای باردار و بچه هاشون سلامتی میخام مخصوصا مامانای زحمتکشی مثل شما که سرکار هم میرید

خدایا متشکرم
2728
منم شاغلم توکل به خدا کن زمانهایی هم که خونه ای بیشتر سعی کن استراحت کنی کار خونه همیشه هست. فعلا ...

ممنون خانمی ، ان شاالله همه صحیح و سالم فارغ شن، من ساعت کارم 8 صبح تا 6 بعد ازظهره ،

دوتا پسرن با کیسه جدا

خانمی اجازه ارسال پیام فقط به دوستان میده براتون درخواست دوستی فرستادم

باشه. ولی لینکو کپی کن تو تل( کامل مینویسم ارور میده) روش بزن جوین شو. دوباره امتحان کن

میشه برای زایمان راحتم یه صلوات بفرستید

خانما لطفا اگه اومدین تو گروه لفت ندید گروهو تازه زدیم هنوز تعداد کمه اما انشاله زیاد میشه. دوقلویی یه شرایط هاصه بهتره با هم در تبادل باشیم تا خدایی نکرده مشکلی واسه خودمون و نی نی هامون پیش تیاد. ممنون

لطفا اونایی ک تجربه دوقلویی دارن بیان . 

من شش هفته و سه روز رفتم سونو و دوتا کیسه بودش و دوقلو ک یکیش قلبش تشکیل شده بودش و اون یکی ن و گفتش ک ده روز دیگه بیا سونو رو تکرار کن .خیلی نگرانم . یعنی قلب اون قل هم تشکیل میشه ؟؟؟ لطفا

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
عزیزم منم دوقلو دارم لطفا توگروه ادم کنید بچه هومم ب سلامت وسر وقت ب دنیا اومدن 50روز پیش کلی تجربه ...

سلام عزیزم. شمارتونو ندارم اد کنم شمارتو نو تو پی وی بهم بدید ادتون کنم. ولی قبلش لینک گروهو تو ت ل گ ر ا م مپی کنید برای خودتون بفرستید بعد بزنید روش جوین میشید اگه نشد شمارتونو بدید ادتون‌کنم. شما دوقلوهاتون دخترن یا پسر؟ اسمشون چیه؟

2706