2726
عنوان

ماماناي دوقلو ٩٧

| مشاهده متن کامل بحث + 67354 بازدید | 322 پست
سلام خوبین خانوما .من ۷هفتم تموم شد امروز.چهارشنبه رفتم دکتر سونو کرد گفت دوتا دیده میشه ولی دقیق ن ...

نه من سرکلاژ نشدم ان شاالله که دوقلو سالم و صالح باشن برای دوقلوهای منم دعا کن سالم باشن

برای سالم بودن نی نی هام و به سلامت دنیا بیان صلوات بفرستین خاله ها و سلامتی گل دخترم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون من اخرین پریودم ۲۷ ابان بوده وبا این حساب من هفته ۵ هستم 

مبارک باشه گلم کلومفین ک خوردی بتات هم زیاد شک نکن ک دوقلو انشاالله ک اول سالم باشن بعد همون دختر پسری ک میخوای بشه دوقلو های منم دختر پسرن

2728
مبارک باشه گلم کلومفین ک خوردی بتات هم زیاد شک نکن ک دوقلو انشاالله ک اول سالم باشن بعد همون دختر پس ...

سلام عزیزم دوقلو های شما هفته چند مشخص شدن؟؟تاریخ پریود و تاریخ سونو یکی بودن؟

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
سلام عزیزم دوقلو های شما هفته چند مشخص شدن؟؟تاریخ پریود و تاریخ سونو یکی بودن؟

سلام عزیز من هفت هفته و پنج روز بودن دوقلو هاک خبر شدم دوقلو هستن وصدای قلب دوتا شونم گوش کردم تاریخ پریودم شانزده بود تاریخ سنو پرید جور نمیومد برای من ولی از همون پریودی حساب میشه فکر کنم

سلام عزیز من هفت هفته و پنج روز بودن دوقلو هاک خبر شدم دوقلو هستن وصدای قلب دوتا شونم گوش کردم تاریخ ...

عزیزم شما بادارو دوقلو شد؟؟ینی چند روز تفاوت داشتن؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
ما تلگ..رام گروه داریم همه مامانا دوقل و سه قل دارن دوس داشتی پیام بده ببرمت

سلام‌لینک رو برای‌من هم ارسال میکنید

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
به به منم دوقلو دارم

اخی عزیزم😍شما اولین سونوراکی دادی؟؟تاریخ سونو و پریود یکی بودن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخی عزیزم😍شما اولین سونوراکی دادی؟؟تاریخ سونو و پریود یکی بودن؟

من اولین سونو رو حدود یکی دو ماهگی انجام دادم 

و یه کمی دیر متوجه شدم که باردارم و همون اولین سونو گفتن که دوتاس😊 

........دین من انسانیت است.........
من اولین سونو رو حدود یکی دو ماهگی انجام دادم  و یه کمی دیر متوجه شدم که باردارم و همون اولین ...

ای جونم😍😍خداحفظشون کنه عزیزم تاریخ سونو و پریود یکی بودن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستش نمیدونم،دقت نکردم،بچه های من الان بزرگن ،سالها پیش بوده🙈🙈

عزیزم😊😊ممنون گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706