2733
2739
عنوان

با کدو حلوایی چیها میتونم درست کنم؟

48900 بازدید | 55 پست

لطفا طرز تهیه رو هم بگید،یه دونه کدو حلوایی بزرگ دایی م برامون اورده نمیدونیم چیکارش کنیم؟ مامانم میگه بندازیمش دور ولی من حیفم میاد،لطفا اگه کسی بلده راهنمایی بکنه،ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کیک کدو حلوایی خیلی خوشمزه میشه.کاکا هم میتونی درست کنی طعمش عالیه

تونت طرز تهیه کاکا رو پیدا کردم،اگه میگی خوشمزه س یه مقدارش رو کاکا درست میکنم...مرسی که راهنمایی کردی عزیزم😘

2738

یه غذای شمالی هست به اسم کدو پلو . خیلی خوبه . کدو رو پوست بکن و نگینی ریز کن . با پیاز داغ تفت بده ( مثل لوبیا پلو) اگر خواستی گوشت چرخ کرده بریز اگرم نخواستی نریز. این غذا رو بدون گوشت هم میخورن. بعد هم بریز لا به لای پلو و دم کن. با تخم مرغ نیمرو سرو کن. خیلی محشر میشه. بافتش خیلی نرمه و خوردنش لذت بخشه و کمی هم شیرین میشه.

بپزش و پوره ش کن شکر و دارچین بریز روش با یکی دوتا قاشق ژلاتین حل شده بزار چندتا جوش بخوره...برا صبحونه عاالیه یا  توش میوه خرد کن و تکه های شکلات و خلال پسته و ...هر چی دوست داری بریز برا عصرونه..

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
مشکل اینه که بلد نیستم چیزیی باهاش بپزم 😀

مکعبای 5سانتی خوردش کن،دونه هاشم دربیار

بعد بریز تو قابلمه نصف لیوان آب بریز،یکم شکر و روش دارچین بپاش بذار بپزه،نیم ساعته آمادس

موقع خوردنش اگه شیره انگور بریزی روش که به به میشه

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍

وای بندازینش دور چیه 😯😃

ما گیلانی ها کدو کاکا  داریم خیلی خوشمزه ست.

طرز تهیه شو بنویس

اگه کدوت متوسطه، یک سوم کدوت رو قاچ قاچ کن و بذار تو قابلمه، روش شکر بریز + یکم گلاب+ ی کوچولو هم ته قابلمه ت آب بریز تا نسوزه.

در قابلمه رو ببند و ب مدت یک ساعت با شعله ی خیلی کم بذار بپزه.

بعد ک پخت، میتونین کدو رو همینجوریشم بخورین. عالیه 😍

حالا در ادامه واسه کدو کاکا :  با قاشق گوشت کدو رو از پوستش جدا کن و توی ی ظرفی بریز. بهشون کمی آرد اضافه کن، در حد ۴ تا قاشق غذاخوری.

بعد ۷-۸ تا قاشق غذاخوری شکر اضافه کن + کمی دارچین ساییده. این ترکیب رو خوب هم بزن تا یکدست شه. بعد توی ماهی تابه، روغن رو داغ کن و اینو مثل کوکو  با قاشق بریز و پشت و روو کن بذار سرخ بشه. عاااالیه این کدو کاکا. عاشقشم 😍

🍃🌻 عشقای من  یا لایک کنید یا ریپلای 🥀 با تشکر 😻💐
2706