2737
2734
عنوان

تجربه ی من-درمارولر

221103 بازدید | 458 پست

سلام دوستان
من تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم هم برای اینکه انگیزه ای بشه برای خودم که تمام دوره های لازم رو برای کار با درمارولر تا آخر طی کنم هم کمکی بشه به دوستان تا بتونن از تجربیات بنده استفاده کنند و قبل از خرید اطلاعات لازم رو داشته باشند.

قبل از هر چیزی در مورد خود درمارولر یه توضیح مختصر میدم
به یه غلطک سوزن دار گفته میشه که با کشیدن اون بر روی صورت یا بدن، سوزنهای ریزش منافذ ریزی رو بدون اینکه آسیبی به پوست برسه بر روی لایه سطحی پوست ایجاد میکنند و این کار باعث میشه پوست تحریک بشه و شروع به کلاژن سازی کنه. از طرف دیگه هم استفاده همزمان درمارولر با داروها، کرمها و سرمهای پوستی منجر به جذب بالاتر آنها تا چندین برابر و کمک به گذر این مواد از لایه شاخی پوست خواهد شد.
کاربردهای درمارولر:
 کاربردهای درمارولر:افزایش کلاژن و جوانسازی پوست- شفافیت و روشن شدن پوست- کاهش منافذ و یکپارچگی پوست- بهبود اسکارهای زخم، سوختگی یا جراحی- بهبود چین و چروک پوست- بهبود سلولیت- کاهش ریزش مو و کمک به رویش مجدد موها- لیفتینگ-  درمان لک و جای جوش- بهبود فرو رفتگی های روی پوست مانند اسکار آکنه ..آبله مرغان

و اما تجربیات بنده تا به الان
قبل از هر چیزی در مورد خرید درمارولر میگم:
درمارولرها دو نوع هستند: 192 سوزنه و 540 سوزنه
بر اساس تحقیقاتی که قبل از خرید انجام دادم به این نتیجه رسیدم که 192 سوزنه استاندارد هستش و انتخاب درمارولرهای 540 سوزنه ممکنه به پوست آسیب برسونند اما بعضی از مشاورهای فروش درمارولر میگن که با درمارولرهای 540 سوزنه زودتر به جواب میرسید
اما بعد از اینکه نوع درمارولرمون رو انتخاب کردیم میرسیم به اندازه ی سوزن درمارولر که نقش به سزایی در به نتیجه رسیدن ما دارن  البته مشاورین فروش تو این زمینه میتونن کمک خوبی باشن با این حال من از کلیاتش یه اطلاعاتی بهتون میدم تا از قبل یه مختصر آشنایی با این موضوع داشته باشید
اندازه های سوزن های درمارولر:0/25 - 0/5 - 0/75 - 1 - 1/5 -2
سایز 0/25 : این سایز فقط کمک میکنه کرم ها و سرم های درمانی بهتر جذب پوست بشن و کاربردی برای حل مشکلات پوستی یا کلاژن سازی نداره
سایز 0/5 : مناسب ترین سایز برای ریزش مو،کلاژن سازی، برای استفاده در نقاط حساس پوست مثل زیرچشم،چین و چروک های ریز، افتادگی ابرو، افتادگی پلک
سایز 0/75 و سایز 1: برای جای جوش ، چین و چروک ، لک ،خط خنده، خط اخم ، منافذ بزرگ
سایز 1/5: بیشتر برای زخم های عمیق و جای سوختگی یا کسایی که رو صورتشون پر از جای جوشه یا حتی برای کسایی که رو صورتشون فرورفتگی دارند استفاده میشه
سایز 2: از سایز 2 به بالا در درمارولرهای خانگی (فکر کنم سایز 2/5 و 3 هم یه جاهایی به فروش میرسن)  بیشتر برای ترک های پوستی و سلولیت یا جای زخم های عمیق در بدن استفاده میشه و برای صورت خود شخص نمیتونه انجام بده و بهتره به مراکز مربوطه مراجعه کنه و متخصص براش انجام بده
این رو یک بار دیگه هم متذکر بشم که مشاورهای فروش درمارولر بیشتر میتونن کمکمتون کنن و اطلاعاتی که من اینجا میگم بر اساس تحقیقاتی هستش که خودم انجام دادم شما در هنگام خرید به اون مشاورها میگید پوستتون فلان مشکل رو داره و شما درمارولر رو برای فلان کار میخواین خود مشاورها کمکتون میکنند و اگه سوالی بود بهتون جواب میدن مثلا یکی از دوستان بنده برای جای جوش میخواست خب سایز یک مناسبش بود ولی برای مو هم میخواست استفاده کنه که سایز نیم مناسب بود و مشاور گفت سایز نیم رو بگیر ولی برای صورت دیرتر به جواب میرسی یکی دیگه از دوستای من هم از فروشگاه دیگه ای داشت میخرید سایز یک رو برای جای جوش خرید بعد گفت میخواد برای زیر چشم هم استفاده کنه که سایز مناسب زیر چشم 0/5 هستش که اون مشاور بهش گفت از همون سایز یک برای زیر چشم استفاده کن اما خیلی آروم بکش و سعی کن اصلا فشار وارد نکنی

تا این جای کار رو داشته باشید تا در مراحل بعدی در مورد کوکتل های مخصوص بعد از درمارولر و  نحوه ی استفاده اش و اولین تجربه ی خودم بهتون بگم

^^ میسپارمت به لبخندها گرچه خودم مهمان بغض های بی دلیلم ^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم درمارولر دارم و اصلا به نظرم معجزه آفرین نیست و خیلی تبلیغاتش اغراق آمیزه اما خوب اونایی که به پوستشون اهمیت میدن میتونن داشته باشن پوست رو چند روزی سر حال می کنه

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
2731
برو سر اصل مطلب قیمت ؟؟؟؟    

بستگی داره مدل های متفاوتی تو بازار هست... تیتانیومی قیمتش 150 هزارتومنه... دکتر رولر که فولادی هست 190 هزار تومنه... من هنوز خودم یه جلسه استفاده کردم و پیشنهادی هم نمیدم فقط میخوام تجربیاتمو بذارم اگه دوستان در آینده خواستن استفاده کنن حداقل نتیجه رو بدونن

از درمارولرها هم میشه به تنهایی استفاده کرد و هم در کنارش از داروها، سرم ها، کوکتل ها و ماسک های پوستی میتوان استفاده کرد اما بهترین گزینه از بین همه ی این ها کوکتل های مزوتراپی هست که بعد از اینکه درمارولر رو در هر قسمت از پوستتون کشیدین یک تا دو قطره از کوکتل رو بر روی پوستون میمالید و میرید سراغ قسمت دیگه ای از پوست
کوکتل ها انواع مختلفی دارن.. روشن کننده... ضدلک... کلاژن ساز... ضدریزش مو...ضد چروک و....
بعد از اینکه کل پوستتون رو درمارولر کشیدین و کوکتل رو به پوستتون زدین تا یک الی دو ساعت هیچ سرم یا ماسکی به پوستون نزنیدبعدش مختارید یک سرم درمانی متناسب به پوست خود رو استفاده کنید

نکته 1:  دوستانی که پوست هاشون مستعد جوشه سعی کنن تا دو روز به هیچ عنوان از سرم هایی که حاوی ویتامین c هستن استفاده نکنن... من خودم دو تا سرم ضدلک و سفید کننده داشتم که مشاور بهم گفت حاوی ویتامین c هستش و نباید استفاده بشه
نکته 2: بعد از استفاده از درمارولر تا 24 ساعت صورتتون رو با صابون یا مواد شوینده نشورید و اگه لازم بود صورت شسته شه فقط با اب خالی صورت رو شستشو دهید
نکته 3: بعد از استفاده از درمارولر تا 24 ساعت حمام نرید
نکته 4: بعد از استفاده از درمارولر تا 24 ساعت آرایش نکنید و برای بیرون رفتن از ضدآفتاب های بدون رنگ استفاده بشه
نکته 5: بعد از استفاده از درمارولر تا 48 ساعت از روغن های طبیعی مثل روغن بادام شیرین یا خراطین یا آرگان و .... استفاده نشه
نکته 6: بعد از استفاده از درمارولر تا 48 ساعت از ماسک های خانگی یا ماسک هایی که تو فروشگاه ها به فروش میرسن استفاده نشه
نکته 7: بعد از درمارولر و زدن کوکتل مخصوص تا 48 ساعت از سرم های درمانی و آبرسان و مرطوب کننده استفاده بشه و بعد از 48 ساعت از ماسک های دیگه هم میتونید استفاده کنید

دستور العمل چگونگی استفاده از درمارولر:
1) سایز 0/25 تا 0/5 درد خیلی کمی دارند ولی از سایز حدودای 1 به بالا درد که نمیشه گفت یه سوزشی رو با خودش به همراه داره که اگه اصلا تحمل درد ندارید میتونید از نیم ساعت قبل بی حسی به پوست صورتتون بزنید یا از یخ بهداشتی استفاده کنید تا یکم صورتتون بی حس بشه
2) قبل از استفاده از درمارولر صورتتون رو با شوینده مناسب پوست خودتون بشورید .
3)قبل از هر بار استفاده درمارولر رو با الکل طبی 70 درصد ضدعفونی کنید و بعد با استفاده از آب داغ درمارولر رو شستشو دهید(بعضی از جاها خوندم و دیدم که بر عکسش رو هم انجام میدن یعنی اول با آب داغ میشورن بعد با الکل ضدعفونی میکنن) به هر حال بعد از اینکه درمارولر خشک شد میشه ازش استفاده کرد
4) درمارولر را در چهار جهت باید استفاده کرد و در هر جهت بین 4 یا 5 بار روی پوست به حالت رفت و برگشت رول کرد

5)از کوکتل های مخصوص بعد از درمارولر استفاده بشه

6)بعد از یه تا دو ساعت از سرم های درمانی استفاده بشه

7) بعد از استفاده از درمارولر دوباره درمارولر را با آب داغ شستشو داده و با الکل ضدعفونی کنید.

نکته: به هیچ عنوان درمارولر را بر روی جوش فعال رول نکنید.

و اما طول درمان برای پوست من
نوع درمارولر: 192 سوزنه فولادی
اندازه ی سوزن: سایز 1
دوره های مورد استفاده من: 4 دوره
هر دوره: 8 جلسه
فاصله ی بین هر جلسه: 7 روز
کوکتل های مورد استفاده ی من: کوکتل روشن کننده و ضدلک-کوکتل کلاژن ساز
سرم مورد استفاده ی من: سرم انرژی رسان اوتی
کرم های آبرسان: اوریاژ- سینت ایوز
جلسه 1 : 96/9/27
نتیجه اولین جلسه: بعد از استفاده صورتم به شدت قرمز شد و حالت سوزش داشت... بیشتر از 24 ساعت صورتم همچنان قرمز بود ولی الان سوزشش خوابیده بود...امروز دو روز گذشته قرمزیش کم شده اما تغییر قابل توجهی احساس نمیکنم

2738
خیلی ممنون از توضیحات کاملتون.راستش منم امروز بار دومم بود که استفاده کردم.

چقدر خوب...خوشحال میشم شما هم نتیجه ی کار رو اطلاع بدین

میتونم بپرسم کوکتل از چه مارکی استفاده کردید و قیمتش چنده.واسه هر جلسه چند سی سی کافیه

سلام عزیزم... فردا عکس میگیرم از کوکتل هایی که خریدم و تو تاپیک میذارم و در مورد قیمتش توضیح میدم

کوکتل های مورد استفاده ی من:

bioxin-cocktail: کوکتل روشن کننده و ضدلک که 60 هزار تومان خریدم

regen-coc: کوکتل ضدزخم جوش و کلاژن ساز که 60 هزار تومان خریدم

طرز استفاده اش هم به این شکله که باید با سرنگ یه مقدار ازش بیرون کشیده بشه بعد به اندازه ی یه قطره رو سمت راست صورت، یه قطره رو سمت چپ صورت و به همین شکل در قسمت های دیگه ی صورت مالیده بشه... فکر کنم اگه به اندازه استفاده بشه برای یک دوره که همون هشت جلسه هست کافی باشه

دانلود فیلم آموزشی چگونگی استفاده از درمارولر
دانلود فیلم آموزشی چگونگی استفاده از کوکتل

توضیحاتی که مشاورین برام فرستادن:
هر دوره درمانی ۸ جلسه می باشد که برحسب مشکل پوستی و سایز رولر انتخابی در نظر گرفته می شود که در ادامه همین متن توضیح خواهیم داد

✔️سایز ۲۵/. به دلیل اینکه تحریک کلاژن را انجام نمی دهد و صرفا به دلیل استفاده روزانه برای افزایش ۹۵% کرم ها و سرم های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد و در چارت دوره ها قرار نمیگیرد و به طور روزانه قابل استفاده می باشد

✔️سایز ۵/. به دلیل نفوذ در لایه سطحی و مورد مصرف در در سطح نازک پوست هر ۳ الی ۴ روز مورد استفاده قرار میگیرد و پوست نیاز به ریکاوری کمتری دارد

✔️سایز ‌۱ معمولا این سایز برای درمان عوارض پوستی که در صورت ایجاد شده مورد استفاده قرار میگیرد که در صورتی که پوست حساس نباشد هفته ای یک بار مورد استفاده قرار می گیرد

✔️سایز ۱/۵ معمولا مورد استفاده برای استریا و زخم ها و لک ها  همچنین سلولیت می باشد در صورت حساس نبودن پوست هر ۱۰ روز یکبار و در صورت حساس بودن هر ۱۴ روز یکبار مورد استفاده قرار می گیرد

✔️سایز ۲ مورد مصرف برای افرادی با حجم چربی بالا به منظور درمان استریا و سلولیت، این سایز هر ۱۴ روز برای پوست های نرمال و هر ۲۰ روز یکبار برای پوست های حساس مورد استفاده قرار میگیرد

🔸منظور از پوست های حساس آن است که التهاب ناشی از رولینگ برای مدت بیشتری معمولا بیشتر از یک روز را شاهد هستند

✔️نکته بسیار مهم بعد از پایان هر دوره(هر ۸ جلسه) به منظور اینکه پوست ریکاوری لازم را برای دوره درمانی بعد داشته باشد یا به اصطلاح عادت به این روش نکند یک تا چهار هفته برای شروع دوره بعد به پوستتان استراحت داده و مصرف رولر متوقف کنید

2706