2726

هنوز بدون کمک نمیشینه دیر نیست؟ فقط رو زمین غلت میزنهو عقب عقب میره یعنی چهاردست و پا هم نمیره .برا انجام کارام تو روروئک میذارمش که خودش از این ور به اون ور میره. دیر نیست برا شروع نشستن و چهار دست و پا؟

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من دررررست ۹ ماهگی چاردست و پا کرد...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
دیر نیست ولی استفاده زیاد از روروئک راه افتادن بچه رو به تاخیر میندازه. کمترش کنید و واسه نشستن طبیع ...

فقط موقع کارام میذارمش توش بقیش میذارم زمین یا میشونمش یه کمی میشینه بعد یهو خم میشه جلو

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

همون طورکه دوستمون گفت بنشونش اطرافش بالش بزارتاکمرش عادت کنه،دخترمن هشت ماهگی چهاردست و پا کرد،اصلا شنیدم بعضی بچه ها چهاردست و پا نمیکنن و یه سره از نشستن شروع میکنن به  راه رفتن

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
دیر نیس عزیزم کوچولوتون یه ذره تنبله دوست داره بخوابه مثل پسر من

دوست داره تو روروئک باشه تند تند راه بره. رو زمین میخوام بذارمش تو هوا غلت میزنه و رو تند تند عقب عقب میره  

دختر من دررررست ۹ ماهگی چاردست و پا کرد...

پس هنوز جا داره باید باهاش کار کنم

نه دیر نیست اما برای تقویت استخوانای بچه هاتون حتما پای مرغ رو تمییز بشورین بذارید دوازه ساعت خوووب بپزه بعدا صاف کنید و از آبی که بدست اومده تویه غذاهای بچه و خودتون استفاده کنید خیلی خاصیت داره و استخوانا رو محکم میکنه

هوا خواه توام جانــ❤ــا و می‌دانم که می‌دانی
واسه چهاردست وپا که هنوز زوده  ولی نشستن باید یادش بدی بنشونش رو زمین دورش بالش بذار

میذارمش بشینه باهاش تمرین میکنم یه حدود یک دقیقه خودش میشینه بدون کمک یهو خم میشه

2706