2737
2734
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236749 بازدید | 40525 پست
والا واسه من همون تاریخ که مهریار دنیا اومد شروع شد میگم پریود دیگه  اوناییاز که پریود نمیشن م ...

اوه اوه

پس باید ببینم مال من کی شروع میشه یادداشت کنم. الان خونریزیم خیلی خیلی کم شده، اگه باز شروع شه ملومه که پریوده. قرص ضدحاملگی مامانای شیرده هم فک کنم فرق داره. پس یادم باشه از دکتر بپرسم اینم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اوه پس باید ببینم مال من کی شروع میشه یادداشت کنم. الان خونریزیم خیلی خیلی کم شده، اگه باز شروع ...

والا واسه قرص نمی دونم خخخ فعلا وقت شیطونی نداریم 

التماس دعا

مامانا یه سوال

شماها به نینیا پستونک دادین؟ به من گفتن برای وقتی که گریه میکنه خوبه ولی البرز نمیگیره پستونکو، منم اصرار نکردم راستش. حالا خواستم ببینم تجربه شما چیه. واقعا تاثیر دتره و آرومشون میکنه؟ براشون بد نیست؟

2728
الهام جون جالبه که دکترت همه چی رو منع کرده این دکترای ما که چی رو مجاز کردند فقط اوایل که صورتش قرم ...

منم سرخود شیر گاو رو قطع کردم ولی تاثیری هم نداشت رو دل دردا، باقی چیزارو میخورم

مامانا یه سوال شماها به نینیا پستونک دادین؟ به من گفتن برای وقتی که گریه میکنه خوبه ولی البرز نمیگی ...

بله من میدم چون مرتب باید سینه تو دهنش میموند

مهریارم وقتایی که رایش نباشه نمیخوره شوتش میکنه از دیروز یادگرفته دستش رو میخوره

التماس دعا
2738
بچه ها میخاستم درد دل کنم باهاتون من خیلی تلاش کردم هانا شیرمو میک بزنه و خودش بخوره ولی خوب نشد ...

خسته نباشی پرستوجون گاهی اوقات نمیشه دیگه چاره ای نیست الان بهترین کار رو داری میکنی انشالله تا شش ماهگی شیر خودت روم بخوره عزیزم نگران نباش

2706