2726
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236746 بازدید | 40525 پست
پرستو جون سیر  وماهی شیر روبدمزه میکنه بادمجون هم شیرو تلخ میکنه رب گوجه وشیرینی های قنادی ون ...

من همه رو رعایت میکنم جز رب گوجه

یعنی همون یه مورد میتونخ بچمو انقدددر نا اروم و گریه ای کنه؟

با کریمان کارها دشوار نیست... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها میخاستم درد دل کنم باهاتون من خیلی تلاش کردم هانا شیرمو میک بزنه و خودش بخوره ولی خوب نشد ...

هی پیرهنش ک بوش رو میده بو کن و بهش فکر کن تا وقتی داری میدوشی مثل حالت طبیعی سینه هات رگ کنه و خشک نشه

چیزای شیراور هم بخور همش

انگور و اب هویج و زیره. رازیانه..

با کریمان کارها دشوار نیست... 
2728
اشکال نداره بزار در بیاد هرچی مونده اون تو  امروز پریود شدم بیشتر لخته در میاد خوبه دوبار فشار ...

مامانا

پس اینکه میگن تا وقتی شیر میدی پریود نمیشی چی بود؟ از کجا میفهمین این دیگه خونریزی نیس پریوده؟ بعد پریود بشیم باید دوباره جلوگیری کنیم؟

ببخشید خیلی سوال دارما 😄

دقیقا خیلی ذوق داره 😁 برعکس حدثت غلط از آب دربیاد ضدحال میخوری 😂 . من بعضی وقتا که صدرا گریه میکنه ...

هاهاها

سولمازی منم آخرین سنگرم سینه‌ست

اولش همچین فیگور مامان وارد میگیرم که نههه بچه گرسنه نیست خسته ست و ال و بله، تهش میبینم ساکت نمیشه شیر میدم دیگه از ناچاری 🙈جالبیش اینه که بیشتر وقتام ساکت میشه.

درکت می کنم عزیزم منم چند روزه همینجورشدم اومدم خونه خودم نتونستم خودم بخوابم نه بچه رو بخوابونم به ...

عزیزم مامان ناهید جون حق داری 😘

سخته این مدت، یکم بگذره همه بهتر میشیم

مواظب خودت باش ولی خیلی و اگه دیدی بهتر نمیشی به دکتر بگو. همه‌مون مستعد افسردگی هستیم الان و بهتره زودی جلوشو بگیریم که شدید نشه.

خاطره ی زایمانت رو بنویس اسمشو چی گذاشتید بسلامتی ؟عکسشم بفرست دلمون عکس نینی نوبرانه میخواد😅😁

ها والااا

یادش بخیر یه زمونی هر سه‌شمبه یکی دو تا نینی نو و نوبرونه داشتیم، الان فقط بحث شیرین کولیک و خونریزیه 😩😂

بچه ها میخاستم درد دل کنم باهاتون من خیلی تلاش کردم هانا شیرمو میک بزنه و خودش بخوره ولی خوب نشد ...

جان دلم 😘

غصه نخور پرستو. واقعا هر بچه‌ای یه جوره و مهمترین چیز همینه که سیر بشه و وزن بگیره، حالا چه با پامپ، چه مک، چه شیرخشک. من اون موقع که شقاق داشتم یه سینه رو فقط پامپ میکردم و اون الان بیشتر از اون یکی شیر داره و البرز ترجیح میده اونو بخوره. برای همین فک کنم اگه منظم پامپ کنی خشک نمیشه اصلا. به حرف و خدیثا زیاد توجه نکن قربونت برم. سلامتی خودت و هانا از همه‌چی مهتره. فوق فوقش شیرخشک میدی که بازم از اینکه غصه بخوری بهتره. من خودم محصول شیرخشکم خیلیم پهلوونم 😄

مامانا پس اینکه میگن تا وقتی شیر میدی پریود نمیشی چی بود؟ از کجا میفهمین این دیگه خونریزی نیس پریود ...

والا واسه من همون تاریخ که مهریار دنیا اومد شروع شد میگم پریود دیگه 

اوناییاز که پریود نمیشن معمولا ارثی دارن 

دکتر به من گفت تا سه ماه فقط میتونی بدون جلوگیری رابطه داشته باشب که اونم خدارو شکر این خونریزی امان نداده

التماس دعا
2706