2733
2734
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236749 بازدید | 40525 پست

مامانای خشکل ممنونم از همتون، چشم سعی میکنم بیشتر مراقب باشم، دوهفته ی اخیر فشار خونم همش پایین بوده شاید بخاطر اون بود دیروز اینجوری شد،معده هم کوچیک شده حجم غذام خیلی کمتر شده احتمالا تاثیر کم خوردن و کم خابیدنه. جوجه ها دارن تپلی میشن بیشتر انرژی میگیرن ازمون احتمالا😍😍😍😍😍

فک میکنم بچه حالش خوب باشه چون تکوناشو خورد، یکم زانو هام کبود شد و قوزک پام انگار یجوری شده موقع افتادن، حالا راه نمیرم باهاش تا دردش خوب بشه، شاید کشیده شده مثلا.مهم نیست اینا برطرف میشه مادامیکه بچه سالم باشه این چیزا میگذره😉

دیگه راستش دکتر نرفتم گفتم استراحت کنم این دو سه روز تا دوشنبه که وقت دکتر خودمه بهش میگم اینجوری شد

مراقب خودتون و چوجه ها باشید دوستای گلم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه بیدار میشه بچه شاید بعدشم همون ساعتا بیدار بشه این پسر من که فعلا در این مسیر داره میره

اییییی جان عزییییزم راست میگی! پس وروجکا دارن واقعا تمرینمون میدن❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خدا کنه ادم بشه بخوره اصلا سینه نمیگیره همش دارم میدوشم 

مامان مهری اینجا بچه هایی که نمیگیرن سر می می رو گول میزنن، شیر و میریزن تو سرنگ، با یه تیوب باریک میزارن سرشو روی میمی، سرنگم فشار نمیدن فقط بالا نگه میدارن، بعد جوجه گول میخوره شروع میکنه مکیدن چون شیر میاد راحت ادامه میده، هم سیر میشه اینجوری هم می می رو مکیده کمک میکنه که زودتر شیر جریان پیدا کنه.

میخای اینجوری امتحان کن چند بار. بابای مهریار هم سرنگ شیرو براش بالا نگه داره

2738
مامانای خشکل ممنونم از همتون، چشم سعی میکنم بیشتر مراقب باشم، دوهفته ی اخیر فشار خونم همش پایین بوده ...

خدا رو شکر به خیر گذشت پرستو جون

مراقب خودت و نی نی باش استراحت کن و وعده های غذاییتو بیشتر کن فشارت نیفته و تقویت شی 😘

خدا جون عاشقتم شکرت واسه همه چی 💚
مامان جونا ما امروز رفتیم کلاس زایمان بیمارستان از نه تا یک. هفته دیگه هم هست. خیلی چیزای زیادی گفتن ...

👌👌👌👌مرسی از توضیحاتت.

آره باید تا جاییکه در توان بود راه بریم تا زودتر بیاد پایین، توپم خوبه بشینی روش بالا پایین بپریم.

به سلامتي عزيزم چيزي ديگه نمونده 😍

ممنون عزیزم ،خیلی بارداری سختی داشتم و دارم

کلکسیونی هستم از انواع مشکلات دوران بارداری

لطفا دعا کنید خدا دلم رو با دیدن یه نی نی سالم شاد کنه🙏🙏🙏

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 عمه که نشدم،،لااقل به یکی زور کنم روز تولد من زایمان کنه،،رو دلم نمونه😂😂😂

من شدم ۴ بار . یکیشون ۲۵ شهریور دنیا اومد باید مامانشو مجبور میکردم تا ۱ مهر صبر میکرد 😄😅😂

خدا جون عاشقتم شکرت واسه همه چی 💚
2706