2737
2734
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236749 بازدید | 40525 پست
آقای شوهر امروز واکسن کزازمو اورد وزد،،اووخ اووخ،،موقع تزریق دردی نداشت نسبت به انوکساپارینی که تزری ...

آره جای واکسن کزاز خیلی درد میگیره، شاید یذره هم تب کنی، مثه سرماخوردگی، کم ولی.

منم از صبح اینطور. بودم دوطرف شکمم درد میکنه انگار داره کش میاد از تو.خودتو نگران نکن، اگر تکون میخوره نرماله ایشالا همه چیز.

عزیز دل پانیذ جونم دوقاره من ازت دورم سلامم را فرستادم توکه خوبی ،منم خوبم یه چن روزی شده اخه ا ...

جان جاااان

سللللام الی جون عزیزممممم

من برگشتم. قربونت برم که مهربونی. منم دلم واسه تو و همه مامانا و نینیای اینجا تنگ شده بود. والا من که از این سه روز دو روزشو سرما خورده بودم ولی بازم شکر که رفتیم و سلامت برگشتیم.

تو چطوری خواخورجان؟ حال و احوال نینی خانوممون خوبه؟     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سلام مامانای گل و مهربون

حال و احوالتون چطوره؟

من برگشتم دیشب و از امروز دوباره کار و بار. شماها چیکارا کردین؟ من دیگه نرفتم خیلی عقب ببینم چه چیزایی گفتین ولی ایشالا که همگی خوب و سرحال باشین و نینی جونای توی دلتون مشغول آفتاب بالانس، مهتاب بالانس باشن         

2731
آره جای واکسن کزاز خیلی درد میگیره، شاید یذره هم تب کنی، مثه سرماخوردگی، کم ولی. منم از صبح اینطور. ...

خدا ازدهنت بشنوه پرستو جون،،که نرمال باشه😘

هی ادم میخواد به چیزای منفی فک نکنه هااا،،،

جان جاااان سللللام الی جون عزیزممممم من برگشتم. قربونت برم که مهربونی. منم دلم واسه تو و همه مامان ...

سلام سلام،،بلامیسر

اخییییییی،،،سرماخوردی؟بلادور 

خداروشکر که الان بهتری،،اصلا از دوری بروبچ اینجا بوده،،ببین امروز یهو اصن هیچ اثری از سرماخوردگی می بینی؟؟

الحمدلله ،،ماهم خوبیم،،یکم شکمم سفته انگاری،،

فردا باید برم ازمایش قنده

دیگه خدا خودش بخیر کنه

عزیزم جای خالیت حس میشد عجیب

2738
همینو بگو مامان مهری این همه کوبیدم رفتم سرما خوردم برگشتم. حالا البته چیزای دیگه هم خوردم. یک کیلو ...

گوشت بشه به تن پسرت عزیزم

مهم اینکه در اومدی از خونه یه حال و هوایی عوض کردی

التماس دعا
سلام سلام،،بلامیسر اخییییییی،،،سرماخوردی؟بلادور  خداروشکر که الان بهتری،،اصلا از دوری بروبچ ا ...

هاها

آره والا الی جون

اصلا بدن درد گرفته بودم از دوری    الان خیلی بهترم.منم پسرم تو مسافرت گاهی خودشو سفت میکرد، نصف روزم هیچ تکون نخورد ولی تو راه حسابی تلافی کرد و خیالم راحت شد که حالش خوبه. دیگه چه کنیم خواهر. ماییم و همین نگرانیا.

ایشالا که برات آسون بگذره و هیچ مشکلی نباشه. 

منم الان زنگ زدم جوابو بپرسم منشی دکتر گفت بعدازظهر بهت زنگ میزنم میگم جوابو! خدا به خیر کنه خلاصه...

هاها آره والا الی جون اصلا بدن درد گرفته بودم از دوری     الان خیلی بهترم.منم پسرم تو م ...

اخییییی،عزیز دل خاله،،😘😘😘 قربونش قربونش ،،ساکت شده بود شناسایی کنه کجا رفتین دیگه😁

خداروشکر که بهتری

ایشالا که جوابش خوب ونرماله پانیذی🙏

بچه ها من خیلی خوشحالم گفت دختره .دخترمم کلی ذوق کرد ولی شوهرم وقتی بهش پیام دادم ک دختره گفت بسلامت ...

الهی بمیرم .نگران نباش این مردها در هر حال یه چیزیشون میشه . سر فرصت بهش بگو ناشکری نکن . 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7
2706