2726
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236747 بازدید | 40525 پست
سلام دوستان من امروز ترشح قهوه اي ولي خيلي كمرنگ ديدم ميخاستم بپرستم ماما هم ميتونه كمكي كنه. ي ...

اگه درد ندارین و زیاد و ادامه دار نیس ایشالا که هیچی نیست و با استراحت خوب میشه. فک کنم اولش پیش ماما هم میتونین برین.

اون که البته ( به مادر شدنش می ارزه ) 😉 البته مامان من خوش زا بوده اینکه میگم نه اینکه بخیه نخورده ...

واااای مامان من بیچاره یک شبانه روز درد کشیده تا من به دنیا بیام. خیلی سخت بوده. بعد که به دنیا اومدم انقد ریییز بودم که مامانم هی میگفته همین؟ همین منو انقد زجر داد تا بیاد؟

خلاصه که اگه به مامانم رفته باشم فاتحه م خونده س 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون که البته ( به مادر شدنش می ارزه ) 😉 البته مامان من خوش زا بوده اینکه میگم نه اینکه بخیه نخورده ...

اره  راست میگی،،منم بارداری اول پسر بود جنینم،بااینکه همش سه ماه ونیم بوود اونقدر درد کشیدم وخون ریختم،عین مار پیچ میخوردم رو زمیین،،،

واییییییی،،موهای تنم سیخ شد،،

مرسی از اطلاعاتت خانومی

2728
هاهاهاها آره الی جون بدو بیا پیش دکتر بداخلاق و کم حرف من که زایمان طبیعی مون کنه. به نظرم از ایناس ...

ای خداااااا مردم از خنده

وای یه ان تصور کردم تو اون بگیر وببند،کتکمونم میزنه

😂😂😂😂😂😂😂

قیافه ی خودمو تصور کردم کلی خندیدم،😂😂😂

وای جووون دلم الاهی الاهی سونوی ان تی خیلی خوبه. یهو از یه باقالی که قبلا دیدی تبدیل میشه به نینی ...

چه جالب،،اینجا فقط از دکترای موسسه همچین رفتارایی دیدم،

دکترای سونوی بیرون اونقدر بداخلاقن وسرشون شلوغه که می ترسی یه سوال بپرسی،هرلحظه انگار میخوان بزنن تو دهنت،،،😞

وااای مامانا من نبودم چقد حرف زدین البته من نبودم دیشبم بدین صورته که دور از جون شما دیشب از سرکار ...

پایند جونم من بااینکه استراحت میکنم یه سره ،اما کل روز رو بیهوشم ،

اصلا انگار تو این دنیا نیستم

خیلی مراقب خودت باش

عیبی نداره،کلا بچه هم که بیاد کلی دیگه تغییر میکنه شیوه ی زندگی

ولی لحظه های شیرینی داره که همش فک میکنی واقعا قبل از بچه زندگیمون چجوری بود؟؟؟

بابا باز خوش یه حال شما که ممکنه یه شانسی داشته باشین. من هیچ امکان نداره سزارینم کنن اینجا. باید بس ...

واییی چقد باحالی اخه دختر😘 خدانکنه ،،

ایشالا به سلامتی زایمان میکنی،،نی نی رو میدن بغلت،،

عکسشو میزاری واسمون،،،

اونجا زایمان بااینجا زمین تا اسمون فرق میکنه پانیذیی

اصلا نگران نباش ،خیالت راحت😘

ای خداااااا مردم از خنده وای یه ان تصور کردم تو اون بگیر وببند،کتکمونم میزنه 😂😂😂😂😂😂😂 قیافه ...

وااای الی به خدا من یه جایی تو اینستا خوندم دکتره مامانه رو زده گفته اگه بجای جیغ و ویغ زور زور نزنی بچه میمیره. مامان بدبخت هم میگف حق داشته و من بعدش زور زدم زود تموم شد. من هنوز از تصور اون صحنه بر خودم میلرزم. بابا مامان بدبختو چرا میزنی؟ کمکش کن. تو دکتری مثلن؟

چه جالب،،اینجا فقط از دکترای موسسه همچین رفتارایی دیدم، دکترای سونوی بیرون اونقدر بداخلاقن وسرشون ش ...

من سونوی اولمو که همون دکتر خودم کرد. بعدم ما هول بودیم، خودش به شوهرم گف نمیخوای فیلم بگیری از ضربان قلبش؟ شوهر منم خجالتی، یه چن ثانیه گرف گف مرسی مرسی بسه.

ولی سونوی هفته 12 که این همکارم رفته یه لینک بهش دادن که همه عکسا و فیلمای سونو هست توش و بیست روز میمونه تا بتونن دانلودش کنن. وااای مادر خیلی قشنگ بود عکسا و فیلماش. من نشستم تا ته دیدم عین فیلم سینمایبی :)))

عب نداره آوا مهبد جون بیا قوی باشیم مثلا و فک کنیم خیلیم خوبه زیامان طبیعی. دست دست.

اره عزیزم،هرچیزی طبیعیش خوبه اصن

فک کن چاقو برمیدارن ،اون همه لایه لایه شکمو میبرن،بعد چرخ خیاطی  ازاین دستیا میارن شکمو میدوزن،یهو یادشون میوفته بچه رو در نیاوردن ودوباره..........

حالا باید هی دعاکنی خوب بدوزن،یکی دوتا ازلایه هارو چسب نزنن،کلا قرقره. سوزنی ،عینکی چیزی توش جانمونه

بعدشم که هی زورت میکنن پاشو حرکت کن،بااون همه بخیه😢😱

دیدین حالا زایمان طبیعی خیلی خوبه😂😉

بیچاره ما سزارینی هااا😱😱😱😱😢😢😢

وااای الی به خدا من یه جایی تو اینستا خوندم دکتره مامانه رو زده گفته اگه بجای جیغ و ویغ زور زور نزنی ...

وای خدا،،چه چیزاییی

خب منم به عینه دیدم

میترسم بگم بترسین،بیخیال

ایشالا که واسه شما اونقد راحته که میاین تعریف میکنین،کلی ما سزارینیارو سو سو می دین😁

واییی چقد باحالی اخه دختر😘 خدانکنه ،، ایشالا به سلامتی زایمان میکنی،،نی نی رو میدن بغلت،، عکسشو م ...

قربونت برم که انرژی مثبت میدی ❤️😘

ایشالا که زود و‌ راحت بگذره واسه هنه مامانا و فرشته های نازمونو به سلامتی بغل بگیریم تو تابستون.

من هی میرم اینجا از این همکارم که تازه زایمان کرده میپرسم خیلی سخت بود؟ اونم چی بگه دیگه بیچاره، هی میگه نههها، نگران نباش، آسونه  ولى من تو چشاش ميبينم الكى ميگه 😂

اره عزیزم،هرچیزی طبیعیش خوبه اصن فک کن چاقو برمیدارن ،اون همه لایه لایه شکمو میبرن،بعد چرخ خیاطی &n ...

😂😂😂

باشه بااااشه حالا دیگه بوردا موردا درنیار ازش خواهر. باورمون شد 😘

2706