2410
2553

عزیزم احترام هم حدی داره وقتی شماهم دوبار باشوخی و کنایه جوابشون بدی وبهشون بفهمونی ناراحت شدی دیگه حد خودشون نمیدونن

از الان شروع کن و واسه یلدا نرو اونجا

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یاخدا😂هم عنوانت طوماره هم متنت

دلم خیلی پربود😯😯😯

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2456

من ک خیلی غصمه برا اون شب

هر مناسبتی شده رفتم خونه مامان باباش کوفتم شده.

بقران کاش همه رسومات برداشته ش وقتی ب اکثرمون خوش نمیگذره

من که اصرار ندارم تو خود مختاری🤝یا بمان☝️یا که نرو✌یا نگهت میدارم👍
2714
والاعزیزم گاهی آدم کم میاره دیگه ظرفیت پرمیشه البته اینامواردامشب بوده ایشون همیشه سنگ تمام میذارن ...

آره عزیزم راست میگی یک سوم آخرشو نخونده بودم، من باشم نمیرم منزلش فکرشم نمیکنم 😉

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

کلا ازمن خوشش نمیومد

حس میکنم دلش میخاس شوهرم یکی ازدختراشوبگیره

آخه اینازودشوهرکردن

شوهرمن اونموقع توی فاز زن گرفتن نبوده

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

مگه مجبوری بری پیش همچین آدم سرزیاد و گستاخی

تا چند وقتم اعصابت خورد باشه 

خودتون آجیل و یه فلاسک چای و میوه بردارین برید بیرون با ماشین بگردیدو بخورید

اگه هم میری دست به سیاه و سفید نزن از کنار شوهرتم تکون نخور فرصت برای چرند گویی گیرش نیاد لازم هم نیست اینقدر دست پر بری 

2706