1351
1341

چه قشنگن😍

گفت دانایی که گرگی خیره سر هست پنهان در نهاد هر بشر/لاجرم جاریست پیکاری سترگ روز و شب مابین این انسان و گرگ/زور او چاره این گرگ نیست صاحب اندیشه داند چاره چیست/ای بسا انسان پر رنج و پریش سخت پیچیده گلوی گرگ خویش/ای بسا زورآفرین مرد دلیر هست در چنگال گرگ خود اسیر/هر که با گرگش مدارا میکند خلق و خوی گرگ پیدا میکند/در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر/روز پیری گرچه باشی همچو شیر ناتوانی در مصاف گرگ پیر/آدمان گر یکدیگر را می درند گرگهاشان رهنما و رهبرند/این که انسان هست اینسان دردمند گرگ ها فرمانروایی میکنند./(کاش دست از گرگ بودن برداریم عقاید مخالف رو تحمل کنیم حتی اگه برامون محترم نیستن.به دیگران لقب گرگ ندیم خودمون هم گرگ نباشیم.چون انسان بودن قشنگتره.)

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
من سوال بافتنی دارم میشه بپرسم؟

اره عزیزم. اگه قلاب بافی باشه و بلد باشم حتما جواب میدم

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد💞 فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد💞
1348
اره عزیزم. اگه قلاب بافی باشه و بلد باشم حتما جواب میدم

من میخوام کاموا تریکو بخرم واسه  اشپزخونم فرشینه و سبد ببافم اما فرشینه رو نمیخوام گردبافی ساده باشه میخوام از نقشه های قلاب بافی استفاده کنم فک میکنین شدنیه یا نه؟ اخه تو گوگل هم سرچ کردم همه فرشینه ها با کاموا تریکو گردبافیه ساده بودن

من میخوام کاموا تریکو بخرم واسه  اشپزخونم فرشینه و سبد ببافم اما فرشینه رو نمیخوام گردبافی ساده ...

من تا خالا با تریکو نبافتم ولی هرچی دیدم منم گرد بودن. 

یعنی میخای مستطیل و شکلای دیگه باشه

1288
نه همون گرد ولی از نقشه های قلاب بافی استفاده کنم

نه با نقشه سخت میشه.  

خودت بدون نقشه ببافی راحت تره 

1346