1232
1226

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

من ی سال چندماه ازدواج کردم برنج و ماکارونیمی همه چی توش درست میکنم

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
1156

گرانیت

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
بچه هاشما هاچی دارین که خیلی راضی هستین؟

استیل korkmaz

سرامیک و گرانیت هم دارم دو سه تایی برا وقتی میخام از ظرف نچسب استفاده کنم ولی اغلب از استیل استفاده میکنم

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1221
شنیدم چدن خوبه 

چدن من داشتم خییییییلی بد بود.روی(آلومینیوم) هم بده خورش خوب نمیشه با استیل خورش بپزی تازه فرقشو با روی میفهمی.واسه پلو گرانیت خوبه واسه خورش استیل.ولی هرچی خریدی سعی کن ظرفاتو خوب نگه داری.تا وقتی کاملا سرد نشده زیر آب نگیرش.بدون روغن نذار رو گاز بمونه.اولش که میخوای گرمش کنی همون یکم گرم شد کافیه نذار داغ بشه.حتی اگه لایه نچسب هم نداره با قاشق چوبی یا سیلیکونی کار کن.بیرون و کَفِش رو هم بعد از هر آشپزی برق بنداز.

آره حتما هم از نظر مالی هم از نظر جا اوکی اوکی هستم 😅😅😅😅😅😅

واااای من سه سرویس قابلمه چیده بودم بالای یخچالم 

یخچالم داشت خراب میشد خوب شد شوهرم زود فهمید و از اونجا برداشتشون

الانم وااااقعا نمیدونم کجا بزارمشون از کم بود جا

1167