2410
2553

دانشجوی ترم ۳ معماری هیتم

برم این نرم افزار را بخونم؟

به دردم میخوره؟

میشه باهاش کار کرد؟

چه کارایی؟

درامدش چه قدره؟

ببين تري دي مكس حتما بعدش هم وي ري ياد بگير چون جزو واجباته، اگر هم بخواي ميتوني كار كنيً و درامد خَيلي خوبي داره برات مخصوصا پروژه هاي دانشجويي( اگر كارت خوب باشه تا هر رندري سه تومنم ميتوني بگيري) ، اما حواست باشه زيادي توي دنياي مكس غرق نشي چون تبديل ميشيً به ي تري دي مكس كار كه اجازه طراحي و نظر دادن نداره، دوم اينكه ميتوني با مكس انيميشن هم بسازي، اكثر دوستاي من كه كار مكسشون عالي بودً بعد از ليسانس كلا مشغول كار انيميشن و سينما شدن ي جورايي چهار سال زحمت و بيخوابي و هزينه بالاي رشته معماري به نظرشون وقت تلف كردن اومد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
کار دانشجویی راحت پیدا میشه؟

راحت كه نيست يكم بايدً سر و زبون داشته باشيً، ياد كه گرفتي ي سري نمونه كار اماده كن هم داخلي هم خارجي، به شركتاي مختلف خودت ايميل بزن يا مكاتبه كن، چون مجبور نيستن بهت حقوق ثابت بدن و سابقه كار بالايي نداري و دانشجويي اگر نمونه كارت خوب باشه ترجيح ميدن با تَو كار كنن چون مبلغ كمتري ميدن بهت، ولي بعد از اينكه يكم سابقه كارت رفت بالا قيمتتو ببر بالا، كلا ياد باشه هر شركتي هم كه رفتي واسه كار، نزار جوري باهات رفتار بشه كه تري دي كار بموني، ولي اولش بايدً يكم بيگاري كشيدن و كار سنگين بدون حقوقمو تحمل كنيً حتي ببخشيد طي كشيدنم شايدً ازت بخوان، اگر شركته ارزش موندن داره اين چيزارو تحمل كن طبيعيه 

2714

سلام عزیزم من رشتم عمران و تریدی مکس یاد گرفتم ب نظرم بازار کار خوبی داره

پروژه دانشجویی طراحی نما طراحی داخلی و دکوراسیون انیمیشن همه کار میشه کرد

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام
سلام عزیزم من رشتم عمران و تریدی مکس یاد گرفتم ب نظرم بازار کار خوبی داره پروژه دانشجویی طراحی نما ...

سلام عزیزم 

من عمران خوندم میشه بگین ازچه روشی یادبگیرم تری دی مکس رو؟؟

آموزشگاه برم؟یاخودم کارکنم ؟اصلا خودم میتونم یادبگیرم چه جوری؟؟؟

سلام عزیزم  من عمران خوندم میشه بگین ازچه روشی یادبگیرم تری دی مکس رو؟؟ آموزشگاه برم؟یاخودم ک ...

ببین اول از همه باید علاقه داشته باشی به طراحی و دکوراسیون چون نرم افزارهای عمران میشه سیف و ایتبس مکس بیشتر به معماری مربوطه....من هم مکس رو اول کلاس رفتم ولی چیز زیادی یاد نگرفتم بعد پک خریدم آموزش دیدم و مدرک گرفتم و الان خودم مکس تدریس میکنم....بخوای میتونم هم مجازی خودم بهت یاد بدم هم پک بهت معرفی کنم که عالیه....آموزش رایگان هم تو نت زیاده یه سرچ بزن تو آپارات ولی به هر پکیج اعتماد نکن

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام

دوستان ، من مدرک ارشد معماری از دانشگاه دولتی دارم و هم چنین دوازده سال تجربه ی کاری.

توو دانشگاه فردوسی مشهد، جامع علمی کاربدی ، دانشگاه بینالود و چندین دانشگاه دیگه تدریس کردم و همچنین مشغولم . بیش از ۳۰ آموزشگاه و مدرسه و مجتمع فنی تهران تدریس کردم و مشعول هستم . شغل اصلیم interier designing هست . سالهاست در زمینه ی مکس و کد و سازه و معماری توو شرکتها مشغول فعالیت هستم و به طور اجرایی ده ها پروژه کار کردم. در حال حاضر ساکن تهرانم . اگر کسی دوست داشت مکس رو  از صفر مبتدی تا فوق حرفه ای به همراه فتوشاپ در معماری و انواع پلاگینها یاد بگیره من در خدمتم . در حد نمونه کارهای رئال من و با روش ساده ی تدریسم شما عاشق کار میشید و قطعا نمونه کارهای عالی خواهید داشت . اگر دوست داشتید براتون نمونه کار بفرستم در واتس اپ با من در ارتباط باشید . هزینه ی تمام شده ی یک کلاس عالی مثل نمونه کارهای من حداقل هفت میلیون خواهد شد. اما بنده به علت وجدان کاری فقط با ساعتی ۶۰ هزار تومان در خدمتتون هستم که حتی نقاشی رو هم با این قیمت آموزش نمیدن .  حداقل سی و پنج ساعت برای حرفه ای شدن زمان نیاز هست ،مطمئن باشید مثل تمام دانشجویانم شما هم بعد از اتمام کلاس ،کار بنده رو به دیگران معرفی خواهید کرد .

آموزش های بنده :

اتوکد فوق حرفه ای و سریع 

طراحی داخلی و اصول چیدمان و رنگ و نورپردازی از صفر تا پیشرفته

نقشه کشی فاز یک از مبتدی

طراحی پلان حتی در زمین های نامنظم

متره برآورد از مقدماتی تا پیشرفته

تری دی مکس و ویری و انواع پلاگین هایش از صفر تا فوق حرفه ای

تبدیل نقشه های فاز یک به فاز دو 

شماره تماس بنده   09307216985 هست . این شماره فقط مخصوص اس ام اس و تماس تلفنی است . 

موفق باشید .

دوستان ، من مدرک ارشد معماری از دانشگاه دولتی دارم و هم چنین دوازده سال تجربه ی کاری.

توو دانشگاه فردوسی مشهد، جامع علمی کاربردی ، دانشگاه بینالود و چندین دانشگاه دیگه تدریس کردم و همچنین مشغولم . بیش از ۳۰ آموزشگاه و مدرسه و مجتمع فنی تهران تدریس کردم و مشعول هستم . شغل اصلیم interier designing هست . سالهاست در زمینه ی مکس و کد و سازه و معماری توو شرکتها مشغول فعالیت هستم و به طور اجرایی ده ها پروژه کار کردم. در حال حاضر ساکن تهرانم . اگر کسی دوست داشت مکس رو  از صفر مبتدی تا فوق حرفه ای به همراه فتوشاپ در معماری و انواع پلاگینها یاد بگیره من در خدمتم . در حد نمونه کارهای رئال من و با روش ساده ی تدریسم شما عاشق کار میشید و قطعا نمونه کارهای عالی خواهید داشت . اگر دوست داشتید براتون نمونه کار بفرستم در واتس اپ با من در ارتباط باشید . هزینه ی تمام شده ی یک کلاس عالی مثل نمونه کارهای من حداقل هفت میلیون خواهد شد. اما بنده به علت وجدان کاری فقط با ساعتی ۶۰ هزار تومان در خدمتتون هستم که حتی نقاشی رو هم با این قیمت آموزش نمیدن .  حداقل سی و پنج ساعت برای حرفه ای شدن زمان نیاز هست ،مطمئن باشید مثل تمام دانشجویانم شما هم بعد از اتمام کلاس ،کار بنده رو به دیگران معرفی خواهید کرد .

آموزش های بنده :

اتوکد فوق حرفه ای و سریع 

طراحی داخلی و اصول چیدمان و رنگ و نورپردازی از صفر تا پیشرفته

نقشه کشی فاز یک از مبتدی

طراحی پلان حتی در زمین های نامنظم

متره برآورد از مقدماتی تا پیشرفته

تری دی مکس و ویری و انواع پلاگین هایش از صفر تا فوق حرفه ای

تبدیل نقشه های فاز یک به فاز دو 

شماره تماس بنده   09307216985 هست . این شماره فقط مخصوص اس ام اس و تماس تلفنی است . 

موفق باشید .

2706