2737
2739
عنوان

بعد از مصرف لتروزول کی اقدام کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 58700 بازدید | 36 پست

من میگم یعنی این که مثلا من از سوم تا هفتم بخورم باعث نمیشه تخمک زودتر ازاد بشه ؟

شما تجربه اولته برا قرص ؟من تجربه اولمه 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما از بعد از پاک شدنت تا روز 25 پری یه شب در میون نزدی کن ان شا الله باردار میشی ... حتی اگه بتونی و شوهرت مشکل نداشته باشه تعداد نزدیکیتو بیشتر کنی بهتر هم هست .... چون نزدیکی زیاد ضرر که نداره ... اینطوری خیالت راحتتره و استرس کمتری داری

شما از بعد از پاک شدنت تا روز 25 پری یه شب در میون نزدی کن ان شا الله باردار میشی ... حتی اگه بتونی ...

شوهرم هرشب که نمیتونه ولی تقویتش میکنم ان شاالله که بتونم هر یه شب در میون برم اقدام 

یه سایت دانشنامه فرزند هم هست اونم جالبه تاریخ و اینا میده 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2731
شوهرم هرشب که نمیتونه ولی تقویتش میکنم ان شاالله که بتونم هر یه شب در میون برم اقدام  یه سایت ...

شوهر من ولش کنی 24ساعته میخواد اقدام کنه

ولی دکتر گفت یک شب در میون.......حتما علتی داره

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
شوهر من ولش کنی 24ساعته میخواد اقدام کنه ولی دکتر گفت یک شب در میون.......حتما علتی داره

برای اینکه اسپرم ضعیف نشه 

شوهره من فصله سرما خیلی نمیتونه چون یه وقتا زودم سرما میخوره ضعیف میشه 

دوماه به خاطر همین نشد درست حسابی اقدام کنیم 

برای اینکه اسپرم ضعیف نشه  شوهره من فصله سرما خیلی نمیتونه چون یه وقتا زودم سرما میخوره ضعیف م ...

شوهرمن سرماهم بخوره داروی دردش اقدامه😂

زود سرماخوردگیش خوب میشه

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار

سلام.من کیستهای ریز و تنبلی تخمدان دارم باردار نمیشم,اولین بارمه جدی اقدام کردم دوره اول لتراکس خوردم اثر نکرد این دوره دکترم گفت از سوم تا پنجم پری روزی یدونه لتراکس بخورم ۱۴ ام هم قرص پروژسترون داد.یعنی اثر میکنه؟؟؟؟

2738
من میگم یعنی این که مثلا من از سوم تا هفتم بخورم باعث نمیشه تخمک زودتر ازاد بشه ؟ شما تجربه اولته ب ...

عشقم میشه تجربت روبگی؟؟؟چندسال گذشته ازتاپیک،اما اطلاعاتت رو نیازدارم،بعدمصرف لتروزول چی شد؟

عشقم میشه تجربت روبگی؟؟؟چندسال گذشته ازتاپیک،اما اطلاعاتت رو نیازدارم،بعدمصرف لتروزول چی شد؟

ماهی که لتروزول خوردم باردار نشدم ماه بلدش که بیخیال شدمباردار شدم 

سلام عزیزم شما با لتروزول باردار شدین ؟. من هشت ماهه اقدامم نتیجه نگرفتم . سنم هم بالاس سی و سه سالمه ، میگم برم لیتروزول بگیرم بخورم 😭😭😭

سلام عزیزم شما با لتروزول باردار شدین ؟. من هشت ماهه اقدامم نتیجه نگرفتم . سنم هم بالاس سی و سه سالم ...

عزیزم سرخود لتروزول مصرف نکن،من ماه اولی بود که خوردم چون میخواستم زودترباردارشم،دکتر برام نوشت

اما مشکل تنبلی تخمدان اینانداشتم،اما همون ماه اول باردارشدم،ایشالا شماهم بزودی بارداربشید

میخوای دکترت رو عوض کن عزیرم

سی وسه سال کجا بالاست عزیزم؟😊😘

2706