2737
2739

دوست من

باباش حدود ۵۰داشت یهو ایست قلبی کرد

سه تا دختر و ازدواج کرده بودن همه.و مادره تنها تو خونه بود

بعد سه سال مادرشون ازدواج کرد

یکی از دامادا از اینکه خاستگار میومد برا مادر زنش قشقرق بپا کرد و ...

ولی کم کم متوجه شد پدر زن جدید خیلی مرد خوبیه

خوب که نه عالی

دوستم میگفت هزار برابر پدرم بهمون محبت میکنه

منم دیدمش،اصلا مرد به این مهربونی نوبره،چه برسه به اینکه شوهر مادر باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مادرم ازوداج دومشه، از همسر اولش سر چند ماه جدا شده به خاطر اینکه پسر داییش بوده ولی شوهرش دوستش نداشته و یه جورایی انگار از بچگی اسمشون رو هم بوده و نمیتونسته بگه من اینو نمیخوام و فلان و بعد چند ماه طلاقش داده، مادرم البته یه کم اخلاقش تند هم هست شاید به خاطر اخلاقش هم بود،،  و بعد یک سال با پدرم ازدواج میکنه که حاصل این ازوداج 3 بچه از جمله من می باشد. نقطه سر خط

2731

من منظورم شبیه موردی بود که دلیوان گفتن 

یعنی بچه ها ازدواج کرده باشن و بعد فوت پدر ، مادرشون مجدد ازدواج کرده باشه .

می خواستم ببینم دخترا میرن خونه مامانشون ؟ 

اصلا خوبه یا نه؟

بچه ها مامان منم سالهاس تنهاس و حالا که همه بچه ها ازدواج کردن شدیدا به این فکر افتادم که همسر مناسب براش پیدا کنم.آخه گناه داره 20 ساله که پدرم فوت کرده و همه زندگیشو برای ما گذاشته حالا باید خوش بگذرونه و از تنهایی در بیاد.ولی نمیدونم از کجا همسر مناسب براش پیدا کنم.به هر کی ام نمیشه سپرد مردم کج خیالن تا میگی فکر میکنن میخوای هوو ببری سر خودشون.در صورتی که دنبال مرد خوب و تنها میگردم که با اخلاق باشه. 

به نظرم کلا حرکت خوبی که پدر و مادر هایی که تنهان ازدواج کنن اینجوری خیال بچه ها هم راحت میشه.

نگار جان چقدر روشن فکری . منم میگم هیچ کس مثل همسر نمیشه .  

ما بچه ها باید خودخواهی هامونو کنار بزاریم . 

در ضمن من خودم استرس تنهایی مادرم باعث شده از کار و زندگی بیفتم و همش فکرم مشغوله.

2738