2410
2553
عنوان

فوايد لواشك 😋😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 44 پست

خوب میوه اس دیگه😐فقط له شده😂😂😂

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چون اسیدیته‌ش بالاست به مرور و درصورت مصرف زیاد مینای دندون رو آسیب پذیر میکنه. ببخشید باعث عذاب وج ...

😢😫

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
برای مور مور شدن بدن و خط شدن چشم از شدت ترشی و شرحه شرحه شدن جیگر خیلی مفیده😅😻

همشو در من ايجاد ميكنه 😜🤪

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
2714
میگن واسه لاغری خوبه اتفاقا بازار بودم الان خریدم😋😋😋😋

بخور😍😋

کیک لواشک خوردین وااااای یادم اوفتاد لرم بخورم یا لواشکهیی که به مدل شیرینی درست میکنن خییییلی خوسمز ...

نعععع ..از اسمش مشخصه خوشمزس 😍😋

صنعتي 

خب صنعتی اصلا خوب نیست عزیزم ،اسید داره هم دندوناتو خراب میکنه هم مشکل معده میاره ،خودت تابستونا با الو یا زردالو لواشک درست کن من تقریبا سالی بیست کیلو میوه رو لواشک میکنم  ،اینطوری هم خاصیت داره هم بهداشتیه،الانم میتونی با سیب درست کنی البته شیرین میشه مگه اینکه یکم قره قوروت یا اب انار ترش  بهش بزنی تا شیرینیش گلوتو نزنه

الا بذکرلله تطمئن القلوب
2706