2726
عنوان

خانما...حس میکنم میخام بالا بیارم

516 بازدید | 20 پست

از دیروز ک تو اتوبوس نشستم حالت تهوع گرفتم...تا برسم شهرم...امروزم اتوبوس خط واحد تا نشستم حالت تهوع گرفتم پاشدم وایسادم سرمو از پنجره انداختم بیرون تا برسم خونه...الانم از اونموقع ک ناهار خوردم حس میکنم ی چیز مونده سر معدم میخام بالا بیارم...اصن ی مدلیه حالم

یعتی عنوانه تاپیکت منحصر بفرده

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه..اصن خیلی وقته اتوبوس از ی شهر دیگ ب شهر دیگ سوار نشدم..بار اول بود..ولی خط واحد زیاد سوار شدم..

چون اگه بیماری مسافرت باشه معمولا همینطوره. من خودم این بیماری رو از بچگی داشتم الان چند ساله قلقش رو به دست آوردم و کنترلش کردم . 

نگران نباش خوب میشی.

الو اگه داری خیس کن بخور با خاکشیر. صفرای معده رو کنترل می کنه 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
ساااوول...الان چکار کنم بهتر بشم..فقط درازیدم سرم تو گوشیه

ضمنا بالا آوردن بد نیستا. دفاع طبیعی بدنه . اتفاقا بعضی وقتا تنها راهه . معده آروم میگیره . اگه میتونی ببخشید انگشت بزن و بالا بیار. راحت میشی

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2706