2410
2553
بچه ها تا بحال توزندگیتون معجزه دیدین ؟ دیگه کم اوردم ازوقتی یادم میاد بخدا التماس کردم که منم بتونم یه کاری پیداکنم بلکه باعث خوشحالی خونوادم شم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم با اینکه خیلیم تلاش کردم، واقعابریدم  دیگه      

بله

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خير

تجربه اي ندارم

عين شما منتظر معجزم

البته نه براي كار

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2456
2714

با تغییر نگرش میشه به خیلی چیزا رسیدداگر یه اتفاق تو زندگی نمیفته یا همش میفته حتما باید ازش درسی بگیریم درس رو که کرفتیم میریم مرحله بعد کتاب زمین نو رو اگردتونستی بخون

البته من از تل کرفتم صوتی هست 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

اره من هیچ وقت یا بهتر هبگم بیشتر مواقع خیلی صبوری میکنم از غر زدن بدم میاد ولی وقتی خسته میشم با تمام وجودم از خدا کمک میخوام شده حتی بیشتر مواقع به محض کمک خواستن مشکلم حل شه😍😍😍😍😄   بعدش این قدر از خدا تشکر میکنم

در اوج پیر دختر شدن همسرم اومد منو گرفت😂😂😂😂معجزه چه میتواند باشد😂😂😂

معجزه های قبل این سو تفاهم بود

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2706