2733
2734

ووووواي

چه بد خط

هنوز اين دكترا هستن؟

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یااا خداا این چه خطیه.... دکترا بد خطن نه تا این حد...‌ فقط خط خطی کرده

اولی مشخصه آز کلی فاکتورهای خونه

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
2738
یااا خداا این چه خطیه.... دکترا بد خطن نه تا این حد...‌ فقط خط خطی کرده اولی مشخصه آز کلی فاکتورهای ...

یعنی مربوط به سیستم ایمنی و انعقاد خونو این حرفاس؟

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟
سقط تو هفته پنج داشتم😔😔 بارداری شیمیایی به عبارتی بعد 2ماه اینارو برام نوشته که نمیدونم چیه

الهی 😯 واسه چی سقط کردی عزیزم . 

من نمیتونم بخونم ولی برا بارداری از ادرار و خون و سونو میدن معمولا

ازمایشای اول بارداریه آره واسه منم اینقد زیاد بودن

خاک برسر من ✋آزمایشای اولیه بارداری چیه؟آخه!

من گفتم سقط داشتم شاید مشکلی چیزی دارم اونم اینارو نوشت

مگه اینارو قبل بارداری نباید گرفت

ای بابا

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟

در ضمن نگران نباش بارداری شمیایی گاهی بدون علته... دوست من اولین اقدامش اینطوری شد و ماه بعدش باردار شد الانم گل پسرش دنیا اومده انشالله به زودی بارداری سالمی داشته باشی

2706