2726
عنوان

خیلی متنفرم ازش خیلی 😖😖

427 بازدید | 26 پست

از مادرشوهرم متنفرم اینقد که میاد صدام میزنه فضولو پروعه ولی شوهرمو دوست دا رم خیلی بخاطر اون دلم نمیاد قهرکنم یاکاری کنم.مادرشوهرم خیلی سیاست داره منو میسوزونه ازش متنفرممم بخدا کاش میشد مستقل میشدم تاپیک زدم شاید یکم آروم شم این تنفر داره خودمو داغون میکنه اون که عین خیالشم نیست😭😭😭😭

فقط تو اتفاق خوشایندزندگیم بودی امسال   

اگه واقعا همسرتو دوست داری نباید رفتارمادرشوهرت برات مهم باشه حساس نشو عزیزم باسیاست باهاش رفتارکن

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢

درکت میکنم😔

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاراش رومخه مثلا امروز گازمون قطع بود تا حالا صدبار قطع شده باز وصل کردن میدونه که ماچون مشترکه خونمون کنتر جدا نیست مال اوناوصل شه بالاهم وصله باز میاد باعربده صدام میزته گازت وصل شد صدبارم گفتم تو وصلشی منم وصله دیگه 

یاصبح قرار بود برم بیرون دخترمم حاضر بود رفتم یه پولی بهش بدم گفت بچه رو بزار برو گفتم نه جایی میرم باید ببرم صد بار گفت آخرش دیگه حرفی نزدم چیکار کنم رو مخمه خیلی با رفتارای عجیبش عذابم میده

بخدا خیلی خیره سره 

می فهمم چی میگی ولی اگه همسرتو دوست داری باید باسیاست باهاش رفتار کنی که اذیت نشی چون هرچی باشه مادرشه 

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
می فهمم چی میگی ولی اگه همسرتو دوست داری باید باسیاست باهاش رفتار کنی که اذیت نشی چون هرچی باشه مادر ...

وقتی شوهرم هست نه میاد نه کاری داره  ولی یه حوری آزار روحیم میده نمیتونم بازگوکنم به هر کی هم میگم فقط نصیحت میکنه مشکل من با جدا شدن ازاینا تموم میشه اما نمیشه جداشم

هیچ کس منودرکنمیکنه 😭😭😭😭😭

دیگه مادرشوهره دیگه باید تحمل کرد

اگه میخواست مثل ما زندگیت رو بهم بزنه و باعث جداییتون بشه چکار میکردی

اگه تونستین حتما جدا بشید

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
دیگه مادرشوهره دیگه باید تحمل کرد اگه میخواست مثل ما زندگیت رو بهم بزنه و باعث جداییتون بشه چکار می ...

فقط کارایی میکنه که من بدم میاد 

2706