2737
2734
عنوان

هر کی فوبیای مریضی(وسواس فکری) داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 7575 بازدید | 47 پست
دو روزه حالت تهوع دارم هی میرم علایم تومور و کنسر خون رو می خونم

من کاملا درکت میکنم ولی واقعیتش اینه که فقط خودمون میتونیم به خودمون کمک کنیم. وقتی یه علامت خاصی تو بدنت حس کردی اصلا سمت نت نرو، اینترنت خیلی بده برا مثل من و تویی

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤

تجربم اینه جز خودتت هیچکس نمیتونه کمکت کنه یه بار بخودت بیا و ببین روزای خوبتو چ جوری داری از دست میدی یه زمانی حال تو روداشتم مامانم حدیث از  امام علی برام گفت اروم شدم

جوری زندگی کن انگار یه ثانیه دیگه میمیری در عین حال جوری زندگی کن که تا هزار سال  دیگه زنده ای

موفق باشی

خدایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم البته قبلا اصلا مشکلی نداشتم از وقتی که باردارشدم همش میترسم اتفاقی براشون بیفته هی خوابای بد میبینم مثلا تو خواب میرم دکتر میگه قلبشون وایساده و از این چیزا هیلی خیلی نگرانم ترو خدا دعا کنید برام

هروقت این فکرا میاد تو سرت بگو ول کن بابا خداراشکر ک حالم خوبه و خودتو مشغول کارای دیگه بکن و از خدا ...

آی قربون خدا برم اگهذکر اسمش نبود که تا حلالا گوشه بیمارستان روان بودم

من بابا ندارم، بابام چشاش رو بسته
2731
دو روزه حالت تهوع دارم هی میرم علایم تومور و کنسر خون رو می خونم

اصلا نرو دنبال سرچ علائم اینجوری بیشتر اذیت میشی

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
تجربم اینه جز خودتت هیچکس نمیتونه کمکت کنه یه بار بخودت بیا و ببین روزای خوبتو چ جوری داری از دست می ...

اگه این اینستا و تل گرام و ...کلا نت رو بزارم کنار خوب میشم

هر چی میبینم یه ساعت بعد بدتر میشم

من بابا ندارم، بابام چشاش رو بسته
ما خونوادگی منفی نگریم یه خواهر بزرگترم دارم که دقیقا شانزده ساله بخاطر این مشکلش دغرو می خوره الان ...

اطرافیان من کنار اومدن😂😂 مثلا توی دوران مجردی همش میگفتم من بچه پار نمیشم میدونم...

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
آی قربون خدا برم اگهذکر اسمش نبود که تا حلالا گوشه بیمارستان روان بودم

خدانکنه عزیزم

من ی مدت بود از مرگ میترسیدم هرشب کارم گریه بود یا اینکه خدا چجور بوجود اومده در حد دیونه فکرم درگیر بود تا خداراشکر خوب شدم

2738
اطرافیان من کنار اومدن😂😂 مثلا توی دوران مجردی همش میگفتم من بچه پار نمیشم میدونم...

منم ی مدت ک اقدام کردیم و نشد همین فکر را میکردم حالا فال گرفتم گفت بچه داری ولی با دکتر و دوا

ک الان در مرحله دکتر دوا هستیم😐

اگه این اینستا و تل گرام و ...کلا نت رو بزارم کنار خوب میشم هر چی میبینم یه ساعت بعد بدتر میشم

حالت درک میکنم خودمم همینجورم از یه بیماری خاص میترسم کلا طرفش نمیرم ببینم تی وی داره راجع بهش حرف میزنه کانال عوض میکنم تو هم تحقیق نکن 

خدایا
چطور خوب شدی؟

خودمو میزنم ب بی خیالی آخه مگه چقدر زنده ایم ک بخوایم با این فکرا خرابش کنیم و آروم آروم داریم خودمون و میکشیم

یعنی من ک ترس از مریضی داشتم کیست داشتم ک باید عمل میکردم بدون هیچ ترسی رفتم عمل کردم چون مجبور بودم اصلا مامانم تعجب کرده بود ک من ریلکس شدم الانم هروقت فکر مریضی میاد سراغم میگم بیخیال میرم دکتر خوب میشم

2706