2703
2553
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 173 پست
کتی عکسسسسسس 😁😁😁😁 من تا حالا وکیل ندیدم 😜

من وکیل دیدم

انقدر خوشتیپ و باکلاس ان

به شوهرم میگم اینا چرا همه شون اینقدر باکلاس و خوشتیپ و جذاب ان؟! میگه چون توی محیط های مهم رفت و آمد دارن باید اینطوری باشن حتما

فورد چیه؟ خو ندیدم چ کنم.گناه دالم

ماشینه😂😂باور کن اینجا قیمت ماشینا خیلی ارزونتره چون منطقه آزاده اما خب بیشتر از یکماه نمیتونیم بیارمیش بیرونه جزیره

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا تو خصوصی عزیزم اما اگر اشکال نداره شب جواب بدم چون باید برم فرودگاه مهمونام میرسن 😊

مرسی پس الان جواب دوستیمو بده

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
ای جانم عزیزدلممممم💕💕💕 شوهرت با داشتن یه فرشته مثل تو در کنارش خیلی زود خوب میشه انشالله اصلا ...

فداتم دوست خوشگللل من😚😚😚

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2720
من وکیل دیدم انقدر خوشتیپ و باکلاس ان به شوهرم میگم اینا چرا همه شون اینقدر باکلاس و خوشتیپ و جذاب ...

نه دیگه اشتباه نکن کلا وکلا اهل پز دادن هستن😂😂

ماشینه😂😂باور کن اینجا قیمت ماشینا خیلی ارزونتره چون منطقه آزاده اما خب بیشتر از یکماه نمیتونیم بیا ...

نه اینکه من احمق بی پولم جز پراید هیچی ندیدم .خخخخح

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
عزیزم به نظرم جزئیات زندگی، مدل ماشین، دفتر وکالت، کارگر خونه و .... رو اینجا نگو چون لزومی نداره. ...

آخ جونم دکتر😍😍یه دونه دوست دکتر دارم تو این سایت شما دومی😍😍😍

من تاحالا عکس دفترچمو نذااشتم راستش دلم خیلی شکست 

اما گذاشتم تا دوستانی که مشورت میگیرن خیالشون راحت باشه

2714
نه اینکه من احمق بی پولم جز پراید هیچی ندیدم .خخخخح

😂😂😂

منــــــــــو لو نده توروخدا 😩😩😩😞😝😝😝

منم قایم کن لو نرم این وسط😂😂😂😂

اقا هرچی میکشیم از ورژن جدید سایت میکشیم

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020

ای جون عزیزم بیخیال 

ما یه فامیل داشیم‌ زیاد فارسی بلد نبود میخاست دلداری بده میگفت

شما خودشو ناراحت نکنه😂😂😂😂😂

ا

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
آخ جونم دکتر😍😍یه دونه دوست دکتر دارم تو این سایت شما دومی😍😍😍 من تاحالا عکس دفترچمو نذااشتم راس ...

کتی جون با من دوست نمی شی خو درسته دکتر نیستم ولی گناه دالم  

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
ای جون عزیزم بیخیال  ما یه فامیل داشیم‌ زیاد فارسی بلد نبود میخاست دلداری بده میگفت شما خودشو ...

😂😂😂😂😂

کتی جون با من دوست نمی شی خو درسته دکتر نیستم ولی گناه دالم    

عزیزمی تو معلومه که تو دوست خوب منی افتخارمه اینهمه دوستای خوشگل دارم😍😍

2706