2726

سلام خانوما.میشه بهم بگین چه جوری درست کنم چی بریزم چی نریزم.تا الان فقط فرنی خورده

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)

سیب زمینی و هویج و سینه مرغ  کره و کمی نمک بزن بپزه بعد میکسش کن.یه قاشقم آرد برنج بریز هم لعاب میده هم برا وزن گیریش خوبه

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیب زمینی  هویج رشته فرنگی روز اول  فرداش مرغ یا گوشت اضافه کن پس فردا جعفری گشنیز

یعنی امروز اصلا مرغ نریزم ؟غلیظ باید باشه چقدر بدم

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
2728
ن امروز مرغ نریز  بهد اینکه پخت میکسش کن مث فرنی بشه  رشته فرنگی کم بریز وقتی میپزه زیاد ...

باشه ممنون از راهنماییت عزیزم.

رب ادویه هیچی نزنم؟

دو قاشق غذا خوری بده 

چن ساعت دیگه بازم بده 

فردا ۳-۴قاشق 

بعد اون دیگه ی کاسه ماست خوری کوچیک 

یلم بخر ۲۴ساعت بجوشون 

عصاره شو ی ملاقه کوچیک بریز تو کیسه 

همشو بسته بندی کن سه چا روز دیگه وقتی سوپش کامل اماده شد ی تکه از این اب قلم بنداز تو سوپش 

جعفری گشنیزم ک ریختی زیرشو خاموش کن زیاد نپزه ویتامیناش نره

دکتر بچم میگفت اولین سوپی که واسه بچت

درست میکنی فقط برنج و هویج بریز خوب باید بپزه

میگفت تا 3_4 روز اینجوری درست کن

میگفت هر 3_4 روز یه بار یه چیزی بهش 

اضافه کن

میگفت تقریبأ تا یه ماه سیب زمینی نریز

چون برنجم نشاسته داره سیب زمینی هم نشاسته داره سنگینه براش

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  

ممنون دوستان که وقت گذاشتین

عزیزم باید سه روز به سه روز مواد جدید اضافه کنی نه هر روز.تا ببینی به چی حساسیت داره.مثلا سه روز یه مدل درست کن روز چهارم بهش سبزی اضافه کن.مرغ هم مشکلی نداره اگه خود مرغ و نمیریزی آب مرغ بریز که خیلیم بی مزه نباشه.

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩
2706