2733
2734
عنوان

میشه کمک کنید از کجا بفهمم خواستگارم سرد مزاجه یا گرم مزاج

| مشاهده متن کامل بحث + 5693 بازدید | 72 پست
مرد اگه مرد باشه زن سرد نمیشه۰ مقصر مردان با اون اخلاقشون 😠

اره واللا من توی زندگی با اون اقا  اوایل خیلی گرم و مشتاق بودم وای وقتی دیدم اون هیچ حسی نداره ناامید شدم اعتماد به نفسم صفر شده بود فکر میکردم تقصیر منه جذبش نمیکنم ، قشنگترین لباسا و ارایشا و ادا اطوارارو براش داشتم ولی دریغ از یه دره احساس بخدا خیلی ظریف و خوشگل و خوش تیپم ولی با اون سردیش از زندگی ناامیدم کرده بود واسه اینه که الان انقدر برام مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه حل مبشد که من بعد از سه سال جدا نمیشدم😢😢😢

خواستگارتون دلیل طلاقتو نپرسیده 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
خواستگارتون دلیل طلاقتو نپرسیده 

پرسیده ولی دلیل اصلی من برای طلاق سرد مزاجی نبود، مشکلات عمده ی دیگه ای هم داشتیم که سرد مزاجی توش گم بود، راستی من با اینکه ازدواج کردم ولی دخترم هنوز اینارو به خواستگارم نگفتم خیلی خجالت میکشم نمیتونم بگم

2731
عزيزم شما ك گفتي بخاطر اين چيز جدا نشدي مشكلت چيزه ديگه بود اوكي شايدم من اشتباه ميكنم معذرررررررر ...

اینم خیلی برام مهم بود ولی مگه میشد راجع بهش حرف زد یا عنوانش کرد، به هرحال مشکلات دیگه هم که پیش اومد دیگه غیرقابل تحمل شد

اخه این چیزایی که شما برای طبع کرم گفتین همه رو همسر سابقم داشت ولی میل ج ن س یش صفر بود حالا این خ ...

نهههههه عزیزم هیچکدوم اینا اصلا نشون دهنده نیست

متاسفانه باید بهت بگم تا باهاش وارد رابطه نشی امکان نداره متوجه بشی

اره واللا من توی زندگی با اون اقا  اوایل خیلی گرم و مشتاق بودم وای وقتی دیدم اون هیچ حسی نداره ...

عزیزم راه حلی که میتونم بهت پیشنهاد کنم گذروندن یه دوره حداقل ۶ ماهه با این آقاست حالا میتونه اسمش نامزدی با صیغه محرمیت باشه در غیر اینصورت هرگز چیزی دستگیرت نمیشه 

2738
نهههههه عزیزم هیچکدوم اینا اصلا نشون دهنده نیست متاسفانه باید بهت بگم تا باهاش وارد رابطه نشی امکان ...

خودمم فکر میکنم فقط در عمل مشخص میشه و این خیلی بده خدایا چکار کنم اعصابم خورده

عزیزم راه حلی که میتونم بهت پیشنهاد کنم گذروندن یه دوره حداقل ۶ ماهه با این آقاست حالا میتونه اسمش ن ...

یه دوره ی شش ماهه با چه حدی از رابطه؟ با یه دوستی غادی که نمیشه فهمید تازه منم تا از ازدواجمون مطمعن نشم نمیتونم باهاش صمیمی شم

شما باید به خواستگارت ون بگین دختر هستین این خیلی مهم خودش تا ته خطو میره

اخه اگه بگم باید توضیح بدم ممکنه فکر کنه مشکل از من بوده، الان خجالت میکشم بگم اگه صد در صد شد قبل از عقد میگم، بخدا از فکر گفتنش هم سرخ میشم