2733
2734
عنوان

مشاوره

211 بازدید | 32 پست

سلام دوستان

دختری هستم۱۷ ساله

دو ساله نامزد کردم اما عقدمون رو رسمی نکردیم فقط صیغه محرمیت آخه هنوز موقعیتش جور نشده،قرار شده هر وقت ایشون سر کار رفتن ازدواجمون رو رسمی کنیم

نامزدم۲۷ سالشه،خیلی همدیگه رو دوست داریم.ایشون خیلی روی بیرون رفتن من حساسن.چند روز پیش هم به خاطر اینکه من رفته بودم همایش مشاوره برای کنکورم و چون خیلی طول کشید و نتونسته بودن بیان دنبالم و به سختی رسیدم خونه کلی منو دعوا کردن و هر چی از دهنشون در اومد بهم گفتن،منم خیلی ناراحت شدم و بهشون گفتم نه دوست داشنتشو میخوام نه غیرت اینجوریشو.از اون روز تا حالا هم با هم حرف نزدیم.من خیلی نگران زندگیمم.

لطفا کمکم کنین.دلم نمیخواد شکست بخورم اول زندگیم

یک عدد جوجه پرستار👩‍⚕️...

خب وقتی دوست نداره خودت رعایت کن

البته باز بستگی به اخلاقیاتت داره 

شوهر منم فقط توی شرایط خاص اجازه میده و من اصلا با این قضیه مشکلی ندارم

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

اول تکلیفتو با این اخلاقش روشن کن . این اقا اخلاقش همینه . شاید به مرور بهتر شه . ولی اگر نمیتوتی تحمل کنی تا عقد نکردین بی خیالش شو . دوس داشتنتو بزار کنار از روی عقل تصمیم بگیر . بعدانم همینطوره هرجا بخای بری کلی باید سوال جواب بشی . کی میری . کی میای. با کی میری . با کی میای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این بنطرم دوست داشتن نیس.زن گاهی وقتا ب ازادی نیاز داره دوروزدیگ هم توزندگی همش میخواد برات تکلیف تعیین کنه ک اینجا نرواونجا نرو 

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
2731
دوساله همینطوری نامزدید؟؟؟ چه دلی دارن پدرمادرت

ما هم توی رسوماتمون عقد نداریم میگن قرار بر جدایی باشه توی نامزدی باشه بهتره تا عقد ک الکی اسم طلاق بیاد روی ادم... ولی خب کش دادن نامزدیم خوب نیست 

دوساله همینطوری نامزدید؟؟؟ چه دلی دارن پدرمادرت

آره منم میخواستم همین رو بگم. خوب یعنی رسمی نشده بین فامیل ؟ اون وقت چند سال قراره تو عقد و  رسمی باشین؟! 

پانزده سالگی ازدواج کردی 😣

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
اول تکلیفتو با این اخلاقش روشن کن . این اقا اخلاقش همینه . شاید به مرور بهتر شه . ولی اگر نمیتوتی تح ...

ممنون از راهنماییتون

اتفاقا من اصلا بدم نمیاد که روی کارام و بیرون رفتنام حساس باشه

فقط از اینکه هر چی از دهنش در اومد بهم گفت خیلی ناراحتم

آخه من هیچ کار اشتباهی انجام نداده بودم

نمیدونم چیکار کنم

2738
ما هم توی رسوماتمون عقد نداریم میگن قرار بر جدایی باشه توی نامزدی باشه بهتره تا عقد ک الکی اسم طلاق ...

خوب الان توی این دوسال هیچ کس از فامیل و در و همسایه نفهمیدن ؟ مگه میشه ؟ فرقی نداره در این صورت با عقد واقعا .

کاش پدر و مادرت اینقدر طولانی نکنن. روتون بعدهم باز میشه دعواهای اینچنینی پیش میاد. اومدیم و قرار شد ازدواج نکنین اون وقت بعد دو سال واقعا ضربه نمیخوری؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
ما هم توی رسوماتمون عقد نداریم میگن قرار بر جدایی باشه توی نامزدی باشه بهتره تا عقد ک الکی اسم طلاق ...

درسته من خودمم اول نامزد کردم بعد عقد، ولی دوسال خیلیه.. واقعا خوب نیست

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
ممنون از راهنماییتون اتفاقا من اصلا بدم نمیاد که روی کارام و بیرون رفتنام حساس باشه فقط از اینکه ه ...

ببین شوهر منم همینطوره . من مجبورم قبلش ازش اجازه بگیرم .‌الان جدیدن یکم بهتر شده ولی بازم باید اجازه بگیرم . بعضی وقتا خسته ام میکنه . از کوره در میرم دعوامون میشه . ولی دیگه تحمل کردم بخاطر زندگیم . شمام  تا عقد نکردین خیلی میتونی بیشتر فکر کنی

عاره واقعا الان همه میدونن دیگ.. به نفع پسرست 

درسته واقعا ‌

اخه صیغه برای شناخته . اما وقتی دو سال میشه اونم فعلا تا الان ( تا وقتی کار پیدا کنه ) واقعا تبعات داره. معلوم نیست دختر باباتی ، زن شوهرتی؟ هیچی معلوم نیست نه سئولیت ها نه وظائف

خوب الان توی این دوسال هیچ کس از فامیل و در و همسایه نفهمیدن ؟ مگه میشه ؟ فرقی نداره در این صورت با ...

نه خب یه سری از اقوام و آشناهای نزدیکمون میدونن

آخه بابام میگه تا وقتیکه کار ثابتی نداشته باشه نمیزاره اسممون بره تو شناسنامه هم

نامزدم هم راضی نیست که بدون شغل و در آمد منو ببره تو خونش

خودش هم خیلی فشار رو سرشه بخاطر همین موضوع

حتی اجازه نمیدن خیلی همدیگه رو ببینیم

اما رابطه تلفنی داریم

بشین با خودت سبک سنگین کن که این اقا خوبیهاش به بدیهاش میچربه یا نه.

اگه نه بی خیالش شو.

تو هنوز سنی نداری که درگیر زندگی مشترک بشی.

ازدواج اونقدر بالا و پایین داره که تا طرف ایده ال نباشه  ارزش زیر یک سقف رفتن نداره.این در حالت کلی برای خانومای بالای ۲۵ منظورمه، شما که سنت کمتره مشکلت بیشتر میشه، بنابراین طرفت باید خیلی خوب باشه که تو ، تو این سن که باید مثل بقیه دوستات در فکر درست باشی، بشی خانوم یه خونه.

ز نظر من زیر ۲۵ به ازدواج فکر نکن، چون چند سال دیگه معیارات عوض میشن.و تو میمونی و یه زندگی که باید تحملش کنی.

2706